יועץ איטום

מחפשים את שירותיו של יועץ איטום מקצועי ומיומן? חברת גלאור מספקת לכם שירותי ייעוץ איטום ברמה הגבוהה ביותר!

ליקויי בנייה רבים כדוגמת: נזילות, רטיבות, כתמי עובש, הינם תוצאה של איטום בלתי תקין בחיבורים החשובים במבנה. 

איטום שנעשה באופן מקצועי, מונע חדירת מים ופגעי מזג האוויר מבחוץ פנימה. 

תפקידו של יועץ איטום הוא לזהות בעזרת מיכשור טכנולוגי מתקדם את המקומות בהם אין איטום או מקומות בהם חומר האיטום אינו מתאים או ברמת איכות ירודה ולא בהתאם לתקנים.

צרו עמנו קשר עוד היום
בדק בית

פרויקטים בולטים של יעוץ איטום שבוצעו ע"י גלאור מהנדסים:

  • הכנסת – בית המחוקקים והנבחרים של מדינת ישראל.
  • בית הלוחם – מרכז ספורט, שיקום ופעילות חברתית לנכי צה"ל ובני משפחותיהם.
  • מרכז בקרה נתיבי היובל.
  • החברה הממשלתית לתיירות.
  • בית חולים אלי"ן.
  • הסתדרות העובדים.
  • משטרת ישראל.
  • מוזיאון רוקרפלר ועוד.

לחצו לצפיה בסרטונן איטום קירות לפני ציפוי אבן

 

מתי יש צורך בשירותי יועץ איטום?

בכל סוגי המבנים השונים, יש צורך לבצע עבודות איטום, במיקומים שונים בתוך ומחוץ למבנה על מנת שהמבנה יהיה עמיד בפני חדירת מים, התפתחות של רטיבות, עובש ופגעי מזג האוויר.

מרתף הדורש איטום

מבנה שבו האיטום אינו תקין, עשוי לגרור אחריו נזקים חמורים ביותר, שיכולים אף לפגוע ביציבות המבנה בשל חדירת רטיבות ולחות לעמודי יסודות הקונסטרוקציה. קיימים תקנים מטעם מכון התקנים הישראלי בנוגע לחומרי האיטום שצריך לעשות בהם שימוש ושיטות האיטום שלפיהם יש לבצע את עבודת האיטום.

פרויקט המצריך יועץ איטום

חשוב לוודא כי בכל פרויקט שמצריך יועץ איטום, התהליך נעשה בהתאם לכל התקנים המחייבים, שכן שימוש בחומרי איטום ברמה נמוכה יצריכו עבודת איטום חוזרת לאחר זמן קצר והוצאה כספית כפולה ולעתים אף נזק למבנה.

מהו תפקידו של יועץ האיטום?

בכל שלב שבו נמצא פרויקט בניה, נכון להתייעץ עם יועץ איטום מומחה ומנוסה, שכן יש לו את הידע, הניסיון והמכשור הטכנולוגי לאתר את המקומות בהם יש קיים איטום בלתי תקין. תפקיד היועץ, יכול להיות נקודתי לבעיה מסוימת, בשלב מסוים של הפרויקט או ליווי כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו, בשיתוף פעולה מלא עם שאר אנשי המקצוע האחרים, כמו כן, תפקידו של יועץ האיטום הוא לספק לכם כתב כמויות ומפרט טכני לאיטום.

לרשותכם כתב כמות ומפרט טכני לדוגמא:

  1. מפרט טכני לאיטום
  2. כתב כמויות לאיטום

 

לחצו לצפיה בסרטוני איטום רצפת מרתף


יועץ האיטום, משמש במקרים רבים, למתן ייעוץ לפני רכישת דירת יד שניה או דירה חדשה, כחלק מבדיקת בדק בית או בנפרד ממנה. בבתים הבנויים בשיטה הירוקה, היועץ יוכל להמליץ על חומרי איטום ירוקים ברמת איכות גבוהה, ידידותיים לסביבה וכאלה המונעים היווצרות רטיבות, עובש ונזק לבריאות.

במקרים שבהם נוצר סכסוך משפטי, עשוי היועץ לשמש כמומחה בתחום האיטום בבית המשפט מטעם אחד הצדדים ולכן חשוב לבחור ביועץ בעל וותק וניסיון רב בתחום זה. האיטום בכל מבנה הינו נושא חשוב וקריטי ביותר למניעת ליקויי בנייה רבים. חשוב לוודא כי האיטום נעשה בהתאם לכל התקנים המחייבים, מבחינת חומר, שיטת עבודה וטכנולוגיה.

יועץ איטום, מלווה פרויקטים שונים בבניה, בכל שלב ותפקידו לאתר את המקומות שבהם האיטום אינו תקין ולתת מענה לטיפול בבעיה, באופן שהאיטום יישמר תקין לאורך זמן. יש לוודא כי היועץ יגיע עם מכשור מתאים כגון מצלמה תרמית.

חוות דעת ייעוץ איטום לדוגמא

כשלי איטום במבנים והנחיות לתיקונים 10/02/2020

התחנה לבריאות המשפחה 15/03/2020

 

המלצות

שירותי יעוץ באיטום למועצה אזורית

ליעוץ בתחום האיטום צרו עמנו קשר
בדק בית

דילוג לתוכן