פיקוח בניה

נמצאים לפני תהליך בניה? מחפשים מפקח בניה מוסמך? דרוש לכם מהנדס בעל וותק רב שעליו תוכלו לסמוך?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מתמחה באיתור ליקויי בניה ופיקוח על בניה מכל סוג, מהנדסי חברת גלאור בעלי ניסיון של 18 שנה בפיקוח על אתרי בניה ופרוייקטים מסוגים שונים תוך שמירה רמת המקצועיות הגבוהה ביותר!

צרו עמנו קשר להצעת מחיר אודות פיקוח בניה
צרו עמנו קשר להצעת מחיר אודות פיקוח בניה

כיצד נעשה פיקוח בנייה?

 

כל הליך של בניה, מצריך פיקוח בניה מקצועי, כאשר ישנם מספר אנשי מקצוע בתחום אשר מופקדים על הפיקוח, וביניהם מהנדס בניין, אשר מלווה את פרויקט הבנייה אשר תפקידו לזהות את הליקויים השונים שעולים תוך כדי הבנייה ולהציע פתרונות אפשריים לתיקון.

פיקוח בניה על ידי מהנדס מוסמך

הפיקוח צריך להיות צמוד ויסודי על מנת להביא לבניית בניין דירות עם מינימום ליקויים ופגמים.

בנייה של בניין דירות מצריכה עבודה מדויקת, יסודית בהתאם לכל התקנים המחייבים, כאשר מפקח הבנייה, צריך להתייעץ בכל התהליך, עם אנשי מקצוע שונים, כדוגמת קבלנים, אדריכלים, חשמלאים, מהנדסים וכדומה.

חלק מעבודת הפיקוח מול אנשי מקצוע אלו, נעשית בשטח וחלק מחוצה לו בתכנון ותיאום מראש של הליכי בנייה מורכבים הדורשים שיתוף פעולה עם מספר גורמים במקביל.

פיקוח בניה צריך להיעשות מהשלבים הראשונים ביותר של הכנת תכנית הבנייה, בבדיקת כל האישורים הנחוצים מול הרשויות השונות, ועד לסיום המבנה כולו כאשר הוא עומד בכל התקנים ומוכן לכניסת דיירים חדשים.

במידה והקבלן התחייב מול הדיירים כי תבוצע בדיקת בדק בית לפני העברת המפתחות לדיירים, המפקח לוקח לעתים קרובות, חלק גם בכך, כדי לוודא שהבדיקה מבוצעת בהתאם להתחייבות בחוזה.

איך בוחרים מפקח בנייה?

הליך הבנייה הינו מורכב ביותר, המפקח נדרש לגלות אחריות מקצועית ואישית ברמה הגבוהה ביותר, יכולת ניהול צוות עובדים, הבנה של התהליכים הטכניים השונים, הכרת טכניקות בנייה מכל מיני סוגים, יכולת לשלב ולתאם עם גורמים מקצועיים ובירוקרטים ומעל הכול שמירה על עבודה בטוחה ותקינה.

כדי להשיג זאת יש לבחור איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון רב בתחום הפיקוח. שכן פיקוח נכון, מוביל לבניין, יציב, תקין ובטוח למגורים לאורך זמן.

חשוב לדרוש מבעל המקצוע הוכחה לניסיונו בתחום, תעודה המסמיכה אותו לפקח, ואף לבקש המלצות ונכון להשקיע זמן במציאת מפקח בנייה מקצועי כדי למנוע תקלות ובעיות עתידיות רבות.

לפיקוח בניה צור קשר גלאור מהנדסים

כאשר עבודת הבנייה מבוצעת באופן מתואם ויסודי, נחסכות בכך עלויות כספיות רבות. נראה אם כן, כי פיקוח בנייה מקצועי הכרחי לתהליך בנייה תקין, כאשר חשוב כי המפקח יאפשר למהנדס בניין ללוות את התהליך בכל שלב, כדי שזה יבחן את הליקויים בבנייה ויאפשר את תיקונם במידי.

שכן, המציאות מוכיחה כי במרבית מבני הדירות החדשים ביותר, קיימים ליקויי בנייה חמורים, שלו היו מתגלים בשלב מוקדם, סביר להניח כי ניתן היה לתקנם בקלות ועלות נמוכה בהרבה, מאשר בעת סיום הבניין כולו.

צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לבדק בית

דילוג לתוכן