מהנדס קונסטרוקציה אשדוד

חברתנו גלאור מהנדסים, מציעה שירותי בדיקת יציבות, בטיחות מבנים, בדיקות בדק בית, ובדיקת כל ליקויי הבנייה השונים הקיימים במבנים ציבוריים, פרטיים ותעשייתיים. כל הבדיקות ההנדסיות נערכות על ידי מהנדס קונסטרוקציה אשדוד, מומחה בתחום, בעל ידע וניסיון לביצוע בדיקות מקצועיות, בשימוש עם ציוד טכנולוגי מתקדם וחדשני ביותר.

צרו עמנו קשר עוד היום
בדק בית

 

מהנדס קונסטרוקציה באשדוד

הקשר בין בדיקת בדק בית לקונסטרוקציה של המבנה!

בעיר אשדוד ישנם בניינים ישנים מאוד, אשר עוברים שיפוץ, על מנת להעלות את ערכם בשוק מכירת הדירות. כאשר רוכשים מגיעים לראות את הדירה אחרי שיפוץ, לא תמיד ניתן יהיה לדעת האם אכן נעשה שיפוץ מקצועי או שרק צבעו את הקירות והתקרה והסתירו את כל הפגמים וליקויי הבנייה הקיימים במבנה.

חשוב לדעת, כי כאשר ישנם ליקויי בנייה כדוגמת רטיבות חמורה, סדקים בקירות ובתקרה, יתכן ומדובר בבעיית קונסטרוקציה אשר פוגמת ביציבות ובטיחות המבנה. אם בעל הדירה הסתיר את הסדקים והרטיבות בצבע, לא תוכלו לדעת זאת. ולכן רצוי לבצע בדיקת בדק בית מקצועית לפני הרכישה, כדי לזהות את כל הליקויים השונים בנכס.

עומדים לרכוש דירה יד שניה באשדוד? הדירה שאתם רוכשים עברה שיפוץ ונראית מעולה? אל תרכשו את הדירה לפני שאתם מבצעים בדיקת בדק בית על ידי מהנדס קונסטרוקציה אשדוד, מומחה בתחום, אשר יוכל לזהות באמצעות ציוד מקצועי את כל ליקויי הבנייה בנכס ובמיוחד את אלו העלולים לפגום ביציבות ובטיחות המבנה.

בדיקת ליקויים של מהנדס קונסטרוקציה

דילוג לתוכן