מהנדס קונסטרוקציה בצפון

מהנדס קונסטרוקציה, דהיינו מהנדס בניין, הוא מי שהשלים לימודי הנדסה אזרחית ורשום בפנקס האדריכלים והמהנדסים. בין התחומים העיקריים בלימודי הנדסת בניין נמצאים הנושאים הבאים: תורת החוזק ויציבות המבנה, חומרי בניין, תכנון קונסטרוקטיבי ועוד. מתוקף העיסוק ביציבות וחוזק מבנים עולה האחריות הגבוהה שמהנדסים נושאים בעת תכנון, בדיקה, ייעוץ וחתימה על תכניות ואישורים.

טווח התפקידים שממלאים מהנדסי קונסטרוקציה הוא רחב ומגוון: מעבר לתכנון קונסטרוקטיבי של מבנים שונים, מהנדס בניין מוסמך לבצע בדיקות חוזק ותקינות במבני מגורים, להעריך מבנים מסוכנים, מתן אישורים למבני ציבור ואולמות אירועים ועוד.

להזמנת בדק בית אל תהססו ליצור איתנו קשר בטלפון

צרו קשר להזמנת מהנדס קונסטרוקציה

 

בדיקות תקינות מבנים – מדוע?

 

הצורך בבדיקת מבנים התעורר מהנדס מומחה לקונסטרוקציה בצפון - גלאור מהנדסים בע"מ בעקבות גילויים חוזרים ונשנים של ליקויים חמורים בבניינים ברחבי הארץ, לא פעם כתוצאה מרשלנות של קבלני בניין. עבודות בנייה שלא על פי נהלים וסטנדרטים, שימוש בחומרים לא איכותיים ואף חיסכון מסוכן בחומרים כדי להוזיל עלויות – אלו עלולים לגרום לתוצאות הרסניות!
בדק בית נועד לוודא את תקינותן של המערכות הרבות הקיימות בכל מבנה והאינטראקציה התקינה ביניהן. מהנדס הקונסטרוקציה בצפון משתמש בידע הרב שלו ובמכשור מתקדם לאיתור פגמים וחשיפת ליקויים נסתרים. הקונסטרוקטור יבדוק בין היתר חוזק מבנה, יאתר סדקים, כתמי רטיבות ונזילות בכל המבנה כדי לקבל תמונה מדויקת של מצב הנכס ורמת הבטיחות שלו. לא פעם בדיקות על ידי מהנדס קונסטרוקציה מונעות הוצאות כספיות גבוהות, עוגמת נפש ואף סיכון בטיחותי.

 

מדוע צריך להזמין מהנדס קונסטרוקציה?

 

תחום הבנייה הוא תחום מורכב בשל רב המערכתיות שלו, הממשקים בין התשתיות השונות וההשפעה שיש להן אחת על השנייה. למשל, סדק בקיר שטויח ונצבע לאחרונה, יכול שלא להדאיג אתכם, אולם, צורת הסדק מעידה לרוב על הסיבה להופעתו ומהנדס קונסטרוקציה מיומן ידע אם המקור הוא בעבודת טיח לא מוצלחת או שהבעיה נוגעת לביסוס יסודות הבניין. מה שנראה לעין לא תמיד מעיד על הבעיה האמיתית. רק בעל ידע רב ומיומנות יכול לגלות לקויות שאיש לא חושד בקיומן. לכן חשוב להזמין בדק בית מבעלי מקצוע בלבד.

 

מהנדס קונסטרוקציה בצפון

 

נקודה חשובה נוספת היא התהודה הרחבה שהנושא זוכה לה. בדיקות מבנים נערכות בכל הארץ, לא רק במרכז. אם אתם מחפשים נכס בצפון הארץ, רגע לפני שאתם ממהרים לחתום חוזה אל תהססו לפנות למהנדס קונסטרוקציה בצפון לביצוע בדק בית.
חברת גלאור מהנדסים מתמחה בתחום בדיקת מבנים משנת 1998. עם צוות מהנדסים מקצועיים ובעלי ניסיון ובעזרת מכשור חדשני המסייע בחשיפת ליקויים נסתרים, אנו פועלים בכל רחבי הארץ.

 

מהנדס בניין בחיפה

קונסטרקטור הינו מהנדס בניין מומלץ בחיפה, בוגר לימודי הנדסה אזרחית, המתמחה בתכנון שלד המבנה בהתאם לתקנים. קונסטרקטור צריך להיות רשום ברשם המהנדסים ובעל רישיון מטעמו. תפקידו של הקונסטרקטור  הינו תכנון שלד המבנה ופיקוח על יציקת הבטון. בטרם תחילת עבודת התכנון הקונסטרקטור מתייעץ עם אדריכל הבניין ועם יועץ הקרקע לגבי טכניקות הבנייה הנדרשות לפרויקט, כמו כן יש צורך לדון בפתרונות הנדסיים לתכנון המבנה.

תכנון קונסטרוקציה

תכנון קונסטרוקטיבי צריך להתבצע בצורה המקצועית ביותר תוך התחשבות בתנאי האקלים באזור, תנועות האדמה, שיפוע וכדומה, כמו כן יש חשיבות רבה לתכנון נכון שיאפשר בנייה בסטנדרט גבוה וברמה בטיחותית גבוהה. המפגש בין הקונסטרקטור לבין האדריכל מאפשר התאמה מלאה לצרכי הלקוח, הכנת תכנית בנייה וקבלת היתר בנייה. לאחר אישור התכנית, הקונסטרקטור נכנס לתמונה, הוא מקבל מהאדריכל את תכניות הבנייה ועליו לבדוק את המיקום של התשתיות השונות כגון תשתית החשמל, האינסטלציה, מערכת המים והביוב ועוד.

הקונסטרקטור מתאים את חומרי הגלם לצורך המבנה, כמות יציקת הבטון, הברזל וכדומה. תכנון נכון של חומרי הגלם לצורך הבנייה יכול לחסוך הרבה כסף, תוך בחינת הצורך בחומרים מבלי לפגום באיכות הבנייה א בעמידות הבניין ועדיין לאפשר ללקוח להוזיל עלויות באופן משמעותי.

מהנדס בניין מומלץ בחיפה

מהנדס בניין מומלץ בחיפה מספק שירותי תכנון לאדריכלים עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד. כמו כן מהנדס בניין מומלץ בחיפה אחראי על 'בדק בית', המהנדס בודק את מצב הנכס ואליו לאתר אם קיימים ליקויים במבנה. ליקויים יכולים להיות סדקים בקירות, נזילות ודליפות של מים, בעיות בצנרת, ריצוף פגום ועוד.

מהנדס בניין מבצע בדיקה הנדסית יסודית וקפדנית ש הנכס וכיצד ניתן לתקן את הליקויים הקיימים בו. כמו כן מהנדס בניין יכול לתת הערכה האם הרכישה של הדירה כדאית ללקוח, כמו כן מהנדס בניין מומלץ בחיפה מספק ללקוח מידע על שווי הנכס ומה עלות התיקונים הנדרשים.  כמו כן מהנדס בניין מקצועי ומומלץ בחיפה יכול לתת ייעוץ בנושאי שיקום ושימור מבנים.

 

לחצו כאן לחזרה לקטגורית מהנדס קונסטרוקציה

דילוג לתוכן