מהנדס קונסטרוקציה בצפון

מהנדס קונסטרוקציה, דהיינו מהנדס בניין, הוא מי שהשלים לימודי הנדסה אזרחית ורשום בפנקס האדריכלים והמהנדסים. בין התחומים העיקריים בלימודי הנדסת בניין נמצאים הנושאים הבאים: תורת החוזק ויציבות המבנה, חומרי בניין, תכנון קונסטרוקטיבי ועוד. מתוקף העיסוק ביציבות וחוזק מבנים עולה האחריות הגבוהה שמהנדסים נושאים בעת תכנון, בדיקה, ייעוץ וחתימה על תכניות ואישורים.

טווח התפקידים שממלאים מהנדסי קונסטרוקציה הוא רחב ומגוון: מעבר לתכנון קונסטרוקטיבי של מבנים שונים, מהנדס בניין מוסמך לבצע בדיקות חוזק ותקינות במבני מגורים, להעריך מבנים מסוכנים, מתן אישורים למבני ציבור ואולמות אירועים ועוד.

להזמנת בדק בית אל תהססו ליצור איתנו קשר בטלפון

צרו קשר להזמנת מהנדס קונסטרוקציה

 

בדיקות תקינות מבנים – מדוע?

 

הצורך בבדיקת מבנים התעורר מהנדס מומחה לקונסטרוקציה בצפון - גלאור מהנדסים בע"מ בעקבות גילויים חוזרים ונשנים של ליקויים חמורים בבניינים ברחבי הארץ, לא פעם כתוצאה מרשלנות של קבלני בניין. עבודות בנייה שלא על פי נהלים וסטנדרטים, שימוש בחומרים לא איכותיים ואף חיסכון מסוכן בחומרים כדי להוזיל עלויות – אלו עלולים לגרום לתוצאות הרסניות!
בדק בית נועד לוודא את תקינותן של המערכות הרבות הקיימות בכל מבנה והאינטראקציה התקינה ביניהן. מהנדס הקונסטרוקציה בצפון משתמש בידע הרב שלו ובמכשור מתקדם לאיתור פגמים וחשיפת ליקויים נסתרים. הקונסטרוקטור יבדוק בין היתר חוזק מבנה, יאתר סדקים, כתמי רטיבות ונזילות בכל המבנה כדי לקבל תמונה מדויקת של מצב הנכס ורמת הבטיחות שלו. לא פעם בדיקות על ידי מהנדס קונסטרוקציה מונעות הוצאות כספיות גבוהות, עוגמת נפש ואף סיכון בטיחותי.

 

מדוע צריך להזמין מהנדס קונסטרוקציה?

 

תחום הבנייה הוא תחום מורכב בשל רב המערכתיות שלו, הממשקים בין התשתיות השונות וההשפעה שיש להן אחת על השנייה. למשל, סדק בקיר שטויח ונצבע לאחרונה, יכול שלא להדאיג אתכם, אולם, צורת הסדק מעידה לרוב על הסיבה להופעתו ומהנדס קונסטרוקציה מיומן ידע אם המקור הוא בעבודת טיח לא מוצלחת או שהבעיה נוגעת לביסוס יסודות הבניין. מה שנראה לעין לא תמיד מעיד על הבעיה האמיתית. רק בעל ידע רב ומיומנות יכול לגלות לקויות שאיש לא חושד בקיומן. לכן חשוב להזמין בדק בית מבעלי מקצוע בלבד.

 

מהנדס קונסטרוקציה בצפון

 

נקודה חשובה נוספת היא התהודה הרחבה שהנושא זוכה לה. בדיקות מבנים נערכות בכל הארץ, לא רק במרכז. אם אתם מחפשים נכס בצפון הארץ, רגע לפני שאתם ממהרים לחתום חוזה אל תהססו לפנות למהנדס קונסטרוקציה בצפון לביצוע בדק בית.
חברת גלאור מהנדסים מתמחה בתחום בדיקת מבנים משנת 1998. עם צוות מהנדסים מקצועיים ובעלי ניסיון ובעזרת מכשור חדשני המסייע בחשיפת ליקויים נסתרים, אנו פועלים בכל רחבי הארץ.

 

לחצו כאן לחזרה לקטגורית מהנדס קונסטרוקציה