שיקום מבנים מסוכנים

בבעלותכם מבנה מסוכן שיש לשקמו? זקוקים למהנדס מוסמך המתמחה בחיזוק ותיקון מבנים מסוכנים? מעוניינים בפיקוח מלא על הפרוייקט?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

מבצע – תכנון הנדסי לחיזוקים ולתיקונים של מבנים מסוכנים, הכנת מפרט טכני + פיקוח + אישור על הסרת הסכנה ללא תשלום לבעלי מבנים ובעלי בתים שיבצעו את החיזוקים והתיקונים ע"י הצוות המיומן של החברה.

צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים
צרו עמנו קשר לשירות חיזוק ותיקון מבנים מסוכנים

חזרה לקטגורית מהנדס קונסטרוקציה

לאחרונה ביצענו פרויקט למבנה מסוכן בתל אביב שהוסר מרשימת מבנים מסוכנים. נמצא כי העבודות הנדרשות למבנה, בוצעו כהלכה על פי הנחיות שניתנו על ידי גלאור מהנדסים ובפיקוח מלא של המהנדס. לאור כך, תיק מבנה מסוכן לכתובת זו נסגר והמבנה הוסר מרשימת מבנים מסוכנים.

מהו מבנה מסוכן וכיצד מתמודדים איתו ?

שיקום מבנים מסוכניםמבנים מסוכנים וחיזוק מבנים הוא תת תחום בעולם ההנדסה האזרחית, והטיפול בו מבוצע ע"י מהנדסי בניין. משמעותו של עיסוק בתחום של מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים הוא שיקום של מבנים, המוגדרים כמסוכנים, והפיכתם לראויים למגורי אדם, לאחר הסרת הסכנה.

 

המבנים המטופלים בתחום של מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים הם מבנים, שקיומם מהווה סכנה ממשית לדייריהם או למבנים הסמוכים. כמו כן, מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים מתייחס למבנים המכילים סדקים, רכיבי שלד חשופים, התנתקות לוחות אבן ויסודות מבנה שקועים או קורסים.

מבנה מוגדר כמבנה מסוכן ע"י העירייה, וגם לאחר ביצוע טיפול של מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים, נדרשת ביקורת חוזרת של מהנדס בניין מטעמה, על מנת לוודא שכל הליקויים שנמצאו בתהליך בדק בית טופלו.

שירותים במסגרת הטיפול בתחום מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים

מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים מצריכים התערבות של בעל מקצוע מנוסה ומוסמך, גם בשל הידע ההנדסי שלו וגם בשל היכרותו עם הסכנות הפיזיות הכרוכות בעבודה. טיפול הנדסי עבור מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים הוא תהליך מסובך וארוך, המורכב מפעולות רבות:

שלמה המלך - 2

  • מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים מצריכים, קודם כל, ביקורת של מהנדס בניין וקונסטרוקציה, שבעקבותיה הוא יכין תוכנית עם הוראות תיקון למבנה המסוכן.
  • מבוצע פיקוח הנדסי מטעם מהנדס הבניין בתיקון של מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים.
  • במידת הצורך, בתחום של מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים ניתן גם סיוע משפטי לבעלי הדירות לשם ביטול צו מבנה מסוכן.
  • לאחר מכן מבוצעים תיקונים ופעולות חיזוק מקיפות על המבנה המסוכן.
  • השלב האחרון בתהליך הטיפול בתחום של מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים, הוא הנפקת אישור לעירייה אודות תיקון המבנה והסרת הסכנה ממנו, לאחר מסירת האישור העירייה שולחת מכתב כי המבנה הוסר מרשימת מבנים המסוקנים.

כאמור, כלל הפעולות שנדרש לבצע בתחום של מבנים מסוכנים וחיזוק מבנים מצריכות ידע וניסיון רב, ולכן חשוב לשכור דווקא מהנדס קונסטרוקציה לעבודה, מפני שלו יש את הידע הרב ביותר בתחום.

בנוסף, חברת גלאור מהנדסים מספקת יעוץ וסיוע משפטי ללקוחותיה!!!

צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים
צרו עמנו קשר לשירות חיזוק ותיקון מבנים מסוכנים

דילוג לתוכן