מהנדס קונסטרוקציה רמת גן

חברתנו גלאור מהנדסים, מעניקה שירות של בדיקת מבנים ציבוריים, פרטיים ותעשייתיים בכל הנוגע ליציבות, בטיחות וליקויי בנייה. הבדיקות נערכות על ידי מהנדס קונסטרוקציה רמת גן, מומחה, בעל ידע וניסיון רב בתחום, אשר ילווה את כל פרויקט מתחילתו עד סופו, בשימוש עם ציוד טכנולוגי מתקדם וחדשני ביותר. רק באמצעות בדיקה מקצועית ניתן לזהות את כל הליקויים בנכס.

צרו עמנו קשר עוד היום
צרו קשר לחוות דעת הנדסית

 

בדיקת קונסטרוקציה בתמ"א 38 – עושים אצלנו המומחים בלבד!מהנדס קונסטרוקציה ברמת גן - פיקוח בניה

תכנית תמ"א 38 נועדה לחזק מבנים ישנים מפני רעידות אדמה. ברמת גן קיימים בניינים רבים ישנים מאוד, שזקוקים לחיזוק ושיפוץ מאסיבי ותכנית תמ"א 38 מתאימה בדיוק עבורם. על מנת שהתכנית תצליח ואכן המבנה יהיה ראוי למגורים ועמיד בעת התרחשות רעידת אדמה צריך שכל ההליך יעשה בפיקוח של מהנדס קונסטרוקציה.
תפקידו של המהנדס לוודא כי הקבלן, מבצע את תכנית החיזוק בהתאם לכל הנהלים והתקנים הנדרשים על פי חוק, בשימוש בחומרי בנייה איכותיים, ועבודת חיזוק מקצועית ואמינה. בנוסף המהנדס בודק את כל המבנה מבחינת ליקויי בנייה שעשויים אף הם לגרום לנזק ביציבות ובטיחות הבניין.
יזמים בתחום הנדל"ן? קבלנים לתכנית תמ"א 38 ? כדי שתכנית חיזוק המבנים תצליח, יש לוודא כי את כל הפרויקט מלווה מהנדס קונסטרוקציה רמת גן, מקצועי ובעל ידע וניסיון בתחום זה. שכן, עבודת החיזוק הכרחית לעמידות המבנה בפני רעידות אדמה ויצירת מבנה יציב ועמיד לאורך זמן.

לחצו כאן לחזרה לקטגורית מהנדס קונסטרוקציה במרכז

דילוג לתוכן