בדיקת רטיבות

מפחדים כי יש לכם בעיית רטיבות בבית? אל חשש! חברתנו מתמחה בבדיקת רטיבות עם מכשור מתקדם למניעת נזק מיותר לביתכם

איך למנוע רטיבות בבית

 

רטיבות היא אחת מתופעות ליקויי בניה השכיחים ביותר בבתים, וגם אחד מהגרועים ביותר.

על מנת לטפל בתופעה, מומלץ לבצע בדיקת איתור נזילות מקיפה ומקצועית, אשר תיתן מידע מפורט אודות מימדי הרטיבות, דרך התיקון והערכת העלות שלה.

בדיקת רטיבות מתבצעת ע"י מומחה מוסמך להנדסת בניין, בעל ידע ומיכשור אלקטרוני מתאים אשר ידע לכוון אתכם לבעיה הספציפית ולמנוע מכם הוצאות כספיות מיותרות על תיקונים חסרי תועלת.

צרו עמנו קשר עוד היום
צרו עמנו קשר עוד היום לליווי ללא עלות בפרוייקט תמ"א 38

 

 

בדיקת רטיבות

 

מזעור נזקים

 

רטיבות יכולה לגרום לנזקים רבים בדירה – עובש, סדקים, קילוף צבע, בלאי מהיר למבנה, להיחלשות של המוטות ברזל בתיקרות ובעמודים, חלודה ונזקים לריהוט.

בדיקה של מומחה תעזור לזהות את מקור הרטיבות, ולטפל בה באופן המדויק ביותר, ובכך למנוע נזקים נוספים. מומלץ לבצע בדיקה ברגע שהסימפטומים הראשונים מופיעים, ולא לדחות אותה, מפני שככל שהרטיבות מתפשטת, כך גוברות עלויות התיקון.

חשוב לבצע בדיקת רטיבות בעזרת איש מקצוע, כחלק מבדיקת בדק בית, ולא לבד. הבדיקה באמצעות גלאי אלקטרוני דיגיטלי היא אמנם פשוטה, אך כוללת גם ניתוח מעמיק של הממצאים, אומדן הנזק והערכה טובה של עלות התיקון.

כמו כן, בדיקת רטיבות, שמבוצעת ע"י אדם שאינו מומחה, עלולה לגרום לנזקים מיותרים בבית, כגון אריחים שבורים וחורים בקירות.

בנוסף, מומלץ מאוד לבצע בדיקת רטיבות לפני רכישת נכס חדש או מיד שנייה. באמצעות בדיקה זו תוכלו למנוע מראש את השפעת הבעיה על חייכם, וחובת הטיפול בה תהיה בידי בעל המבנה או הקבלן.

 

לסיכום

 

בדיקת רטיבות היא צעד הכרחי ברגע שמופיעים סימנים ראשוניים של רטיבות בבית וגם בעת שרוצים לקנות דירה. זוהי תופעה מאוד לא נעימה, אשר משפיעה לרעה על חיי היומיום של הדיירים במבנה וגורמת לנזקים והוצאות כבדות אם היא לא מטופלת כמו שצריך.

לכן, חשוב מאוד לבצע בדיקה זו באמצעות מומחה להנדסת בניין, אשר יוכל לספק לכם את הפתרון היעיל, הנוח והזול ביותר למטרד הביתי הזה.

 

בנוסף, חברת גלאור מהנדסים מספקת יעוץ וסיוע משפטי ללקוחותיה!!!