עובש בקיר

גילתם לפתע עובש על הקיר או התקרה? לא יודעים מה מקורו וכיצד לטפל בו? זקוקים לעזרת מהנדס מוסמך המומחה בפתרון הבעיה?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית וביקורת ליקויי בניה ברמה הגבוהה ביותר. מהנדסי חברת גלאור יאתרו עבורכם את הסיבות להיווצרות העובש ויספקו לכם פתרונות לבעיה.

צרו קשר לחיסול העובש בקירות אחת ולתמיד
צרו קשר לטיפול בעובש בקירות

חזרה לקטגורית ליקויי בניה

נזילה בתקרהעובש בקירות מופיע במקרים רבים דווקא בפינות הלחות יותר של הבית, בעיקר באזור האמבטיה או חדר כביסה אבל מה עושים ומתי עובש בקיר עובר דווקא לקירות הפנימיים יותר?

התופעה של העובש היא תופעה שכיחה לחלוטין, אותה אנו זונחים בדרך כלל ומותירים אותה ללא טיפול, אבל חשוב מאוד להבין כי העובש עשוי לעבור מהאזורים השונים בבית ולהשפיע עלינו גם מבחינות אחרות מעבר לבחינה האסתטית והחזותית-העובש גורם למפגע בריאותי ,בלאי מואץ ונזקים לתכולה ולמבנה .

 

לחצו כאן למידע נוסף אודות לחות בקירות הבית

 

האם קיימת התייחסות לעובש בתקנות התכנון והבניה ?

איתור מקור העובש בקירלא באופן ישיר. אולם העובש נגרם בדרך כלל מהסיבות הבאות – מרטיבות, חומרי חיפוי בלתי איכותיים ואו בידוד טרמי לקוי \ גשרי קור שגורמים לקונדנסציה ועיבוי אדי מים, ולעיתים כתוצאה מחוסר אוורור של חדרי רחצה וחדרי כביסה.

עובש נגרם לעיתים קרובות בהיקף פתחי חלונות, בתקרות שמצויות מתחת לגג הבניין, בקירות חיצוניים וביחוד בדירות מרתף.

במקרה בו המבנה חדש ומצאתם סימנים של עובש חשוב מאוד לעשות שימוש בשירותיו של מהנדס מקצועי.

במקרה של גילוי ליקויי בבידוד הטרמי, פגם באיטום , ליקויי צנרת ודומיהן, על הקבלן לבצע את התיקונים הנדרשים בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף ולפצות את בעל הדירה על הנזקים, כך גם במקרים של דירות בשכירות –על בעל הנכס לטפל בליקויים

טיפול בעובש שבקיר

על מנת שהעובש לא יחזור יש לאתר את מקור הווצרות העובש ורק לאחר מכן לבצע תיקונים.

קיימים לא מעט אנשי מקצוע אשר עושים שימוש בחומרי איטום וחומרי גלם בלתי איכותיים אשר עשויים להחמיר מצבים של עובש. קיימים חומרים מיוחדים אשר מעבר לחוסר בנזקים יביאו למניעת עובש בקירות ותקרות .

בדיקת עובש ואיתור נזילות

 

חשוב מאוד לבדוק כמה פעמים ולעבוד עם חברה אמינה ומקצועית אשר לא תחסוך בהוצאות .

רבים מבעלי הדירות אינם יודעים, אבל קיימים למעלה מ 10 סוגים של עובש וביניהם גם עובש לבן אשר משתלב עם קירות הבית ואינו נראה עד שכבר מאוחר מידי.

שימו לב, העובש הוא תוצר לוואי מסוכן, אשר יוצר התרבות חיידקים ועלול לגרום למחלות, כשלים בריאות ולעיתים רחוקות אפילו למוות.

 

צרו קשר לחיסול העובש בקירות אחת ולתמיד
צרו קשר לטיפול בעובש בקירות

קרא עוד על עובש בקירות ובתקרה