אישור מהנדס לפרגולות במחיר הכי זול שתמצאו!

חשיבות לאישור מהנדס לפרגולות מאוד גדולה המשיכו לקרוא וגלו הכל על רפורמת הפרגולות

בגלאור מהנדסים בע"מ תקבלו אישור מהנדס לפרגולות במחיר הכי זול שתמצאו! אך לפני שנכנס לעניין המחיר חשוב לנו לחדד מספר דברים. בשנת 2014 נכנסה לתוקפה רפורמת הפרגולות. אך יחד עם זאת, עדיין קיימת חשיבות רבה לבדיקה מקצועית של פרגולות וקבלת אישור ממהנדס.

זאת, בכדי לדעת שהיציבות איננה מוטלת בספק, שהחומרים תקינים ושלא קיים חשש מקריסה. אישור שניתן ממהנדס חשוב במיוחד, בשל חשיבות של החומרים ואופן הבניה וההתקנה, שלא תמיד ניתן לאבחן כראוי בעין לא מקצועית.

צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

צרו עמנו קשר עוד היום לליווי ללא עלות בפרוייקט תמ"א 38

אישור מהנדס לפרגולה

אישור-מהנדס-לפרגולה

 אילו תנאים יש בכדי לקבל היתר לבניית הפרגולה

בשלהי שנת 2014 נפל דבר בכל הקשור באישורים והיתרים הנדרשים לבניית פרגולות. מדובר ברפורמה מקיפה שנכנסה לתוקף ואשר נהוג לכנותה כיום בשם "רפורמת הפרגולות".

למעשה, מדובר ברפורמה בחוק התכנון והבניה, כלומר תיקון של החוק ששינה את המצב הקודם מיסודו. על פי תיקון החקיקה ומרגע שהתיקון אושר, ניתן להשלים את הבניה של פרגולה בהליך מזורז וללא סרבול מיותר. כל זאת, במידה ועומדים בכמה תנאים מצטברים.

כדי שניתן יהיה להקים את הפרגולה בהליך המזורז, היא צריכה להיות בנויה מחומרים המוגדרים כקלים. חומרים אלה יהיו כאשר שמשקלם איננו עולה על 50 קילוגרם למטר.

מבחינה מעשית, מדובר בחומרים כגון עץ, מתכת קלה (אלומיניום) וכן חומרים פלסטיים שונים. בנוסף, על הפרגולה להיות מבנה שאיננו זקוק לקירות תומכים (יוצאים מכלל זה – סגירת חורף או תמיכה שמושגת מחומרים קלים).

5268054360_4c7769cce2_b

בנוסף, פרגולה חייבת להיות מבנה שאיננו אטום באופן מלא. מבחינה מעשית, המרווח שחייב להישמר בין חלק אטום אחד למשנהו חייב להיות בסדר גודל של כ-40 אחוזים מהפרגולה. עוד יש להקפיד על מרווחים שווים.

מה המחיר לקבלת אישור מהנדס לפרגולות

אנו מציעים בדיקה מקצועית וגם – זולה במיוחד. מחיר בדיקת פרגולה על ידנו הינו מהזולים בשוק, והוא מתומחר החל מ-900 ש"ח לא כולל מע"מ כמו כן, יש הנחה קבוצתית במידה וישנם מספר אנשים המעוניינים לקבל את שירותנו בוא זמנית או מאותו בניין וכדומה.

פנו לגלאור, המומחים בבדיקות הנדסיות, אישור לפרגולות ובדיקות מקיפות מסוג בדק בית – איתור כל ליקויי הבניה לסוגיהם בדירות חדשות (דירות קבלן) ודירות יד שניה.

 

צרו עמנו קשר עוד היום
צרו עמנו קשר עוד היום לליווי ללא עלות בפרוייקט תמ"א 38

 

 

 

דילוג לתוכן