בדק בית בחיפה

מחפשים שירותי בדק בית בחיפה והקריות? זקוקים למהנדס מוסמך עם ניסיון בתחום? רוצים שקיפות מלאה על מצבו האמיתי של הנכס?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מתמחה בביצוע בדק בית לכל סוגי המבנים ברמה הגבוהה ביותר. מהנדסי חברת גלאור יבצעו עבורכם בדיקת ליקויים מקיפה ויסודית תוך שימוש בכלי העבודה החדישים ביותר לאיתור ליקויים נסתרים.

צרו קשר לשירותי בדק בית בחיפה
צרו קשר לשירותי בדק בית בחיפה

חזרה לקטגורית בדק בית בצפון

 

חיפה, הנה אחת הערים הפופולריות בקרב רוכשי הדירות, וזאת משום שיש בה כל שנחוץ לחיי משפחה דינמיים.רכישת דירה חדשה לגמרי, היא העדפה של מרבית הזוגות הצעירים, אך רבים מהם לא יודעים כי גם בדירה חדשה עלולים להתגלות ליקויי בנייה חמורים, שיהפכו את החלום לסיוט של ממש.לכן, לפני שנכנסים לדירה חשוב לבצע בדיקת בדק בית בחיפה, אשר תאתר את כל הליקויים בנכס.

כמובן שבדירות יד שניה קיימים באופן אוטומטי ליקויים רבים יותר ומחירם בהתאם. לכן, לפני שנכנסים לדירה חשוב לבצע בדיקת בדק בית בחיפה, אשר תאתר את כל הליקויים בנכס. כמובן שבדירות יד שניה קיימים באופן אוטומטי ליקויים רבים יותר ומחירם בהתאם.

דירה חדשה בחיפה וליקויי בנייה – איך זה הולך ביחד?

כאשר אתם עומדים לפני איש המכירות של פרויקט בנייה מסוים, מראים לכם דירה לדוגמא, מרוהטת ומושלמת מבחינת המראה, מציגים בפניכם מפרט עשיר ומבטיחים לכם איכות בנייה גבוהה ביותר.

 

צור קשר גלאור מהנדסים

 

אתם מתלהבים, חותמים על החוזה ומחכים בסבלנות לסיום תהליך הבנייה. מה שאתם לא יודעים זה שלא תמיד יש קשר בין מה שאתם עומדים לקבל לבין מה שרשום היה בחוזה הרכישה.

ישנם קבלנים מסוימים המעדיפים לחסוך בעליות ולמרות מה שהובטח לכם, הם בוחרים בחומרי בנייה זולים יותר, כוח עבודה פחות מקצועי וכאשר הדירה מוכנה, היא נראית על פניו תקינה לגמרי, אך בדיקה מעמיקה תגלה כי יש בה ליקויים רבים שלעתים הופכים את המגורים בה לבלתי אפשריים ואף מסוכנים.

כדי למנוע זאת, יש להתנות כבר בחוזה הרכישה, כי הדירה תעבור בדיקה בדק בית של מהנדס מטעמכם לפני שאתם משלמים את התשלום האחרון, כך שתוכלו לחייב את הקבלן לתקן את כל התיקונים הנחוצים ולא לרדוף אחריו. שכן, הקבלן לא ימהר לתקן אחרי שהמפתח נמצא בידיים שלכם.

ליקויי בנייה בחיפה – תחכימו ועשו בדק בית

ליקויי בנייה בדירה חדשה, לא מסתכמים תמיד רק ברטיבות קלה בקירות אריחי ריצוף פגומים או סדקים, אלא לעתים מדובר במעקה מרפסת בלתי יציב, שכל הישענות עליו עלולה להוביל לאסון של ממש.

לכן, למרות שאתם מעדיפים להתעלם מהאפשרות שדווקא בדירה שלכם יהיו ליקויים, צריך להיות ערניים, מציאותיים ולא לסמוך על אף אחד מלבד על עצמכם.

כאשר מהנדס מקצועי מבצע בדיקת בדק בית בחיפה, יש לו את כל הידע והניסיון, לאתר את הליקויים האופייניים לדירה חדשה, שכן לא מדובר בבלאי של שנים כמו בדירה יד שנייה, אלא בביצוע בלתי תקין של הבנייה עצמה, בחירת חומרים זולים, או אי השלמה של כל מיני חלקים בדירה בצורה נכונה.

הדוח של בדק הבית הוא הדרך הטובה ביותר, למנוע מכם הרבה הוצאות כספיות, על דירה חדשה שכבר שילמתם עליה ממיטב כספכם.

דילוג לתוכן