בדק בית בתל אביב

מחפשים שירותי בדק בית בתל אביב? זקוקים למהנדס מומחה בעל ניסיון רב בתחום? רוצים שקיפות מלאה על מצב הליקויים בנכס?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית בתל אביב והסביבה עם בדיקה מקיפה של כל הליקויים האפשריים. מהנדסי חברת גלאור יבצעו עבורכם בדיקה יסודית תוך שימוש בכלי העבודה המתקדמים ביותר.

צרו קשר לשירות בדק בית בתל אביב

צרו קשר לשירות בדק בית בתל אביב

חזרה לקטגורית בדק בית במרכז

תל אביב, זו העיר שבה הרבה מאתנו רוצים לגור, אך מעטים יכולים להרשות לעצמם את תשלום מחירי הדירות שרק ממשיכים כל הזמן לעלות.במצב כזה שבו הביקוש עולה על ההיצע, הכוח עובר לידי המוכרים והקונים נאלצים להתפשר על דירות קטנות ופחות אטרקטיביות מכפי שהיו רוצים, ולו רק כדי לגור במרכז.הפשרה הזאת יכולה להיות בעייתית ביותר משום, שיתכן ובנוסף לכך שהדירה קטנה יש בה גם ליקויי בנייה ולכן לא משנה עד כמה אתם רוצים את הדירה, תבצעו תמיד בדיקת בדק בית בתל אביב ותמנעו מעצמכם כך הרבה בעיות בעתיד.

דירה שעברה שיפוץ – זה לא תמיד טוב

בעלי דירות אשר מעוניינים להעלות את ערך הדירה, מבצעים בה שיפוץ מסיבי ומציינים זאת בהדגשה בעת פרסום מכירת הדירה.

על פניו זה אמור לשמח אתכם שהדירה שאתם רוצים לרכוש עברה שיפוץ ממש לא מזמן, אך מצד שני, זה צריך להדליק לכם נורה אדומה, שכן יתכן והשיפוץ נועד להסתיר כל מיני ליקויים שהיו בדירה, כדוגמת צביעת קירות בצבע חדש כדי לכסות סדקים, כתמי עובש או רטיבות.

הבעיה העיקרית בעת רכישת דירה שעברה שיפוץ או דירה חדשה מקבלן, היא שחלק מן האנשים חושבים שזה מחליף באופן אוטומטי את הצורך בביצוע בדיקת בדק בית, שזו טעות חמורה.

השיפוץ אינו בהכרח מעלים את הליקויים, ויתכן שישנה צנרת פגומה שלא תראו ולא תדעו עליה גם אחרי השיפוץ. מה גם שדווקא בעת ביצוע השיפוץ נגרמים לעיתים קרובות ליקויי בניה חמורים.

ולכן, לכם, לא צריך להיות משנה אם הדירה שאתם עומדים לרכוש עברה שיפוץ או לא, תמיד כדאי לבצע בדיקת בדק בית ולא להמר על המזל הטוב.

מצב הבניין מצביע על מצב הדירה

אם הגעתם לבניין מוזנח ביותר, שהמדרגות בו מלוכלכות ויש בו הרבה תקלות (סדקים, קילופי טיח בקירות, בלאי בעמודים וכדומה), יתכן מאוד וגם הדירה תהיה עם ליקויי בנייה רבים, שכן אם אין תחזוקה שוטפת תקינה של הבניין כולו, זה משפיע באופן ישיר על מצב הדירות, גם אם הדירה הספציפית שאתם רוצים נראית מעולה, עדיין עליכם לבחון את הבניין ומצבו ולא להתעלם מפגמים ותקלות שיש בו.

לעיתים עלות שיקום הבניין עשויה להגיע למאות אלפי שקלים ובתור בעלי דירה תהיו חייבים להשתתף בעלות שיקומו.

הבניין שאתם גרים בו, צריך להיות מתוחזק היטב לא פחות מהדירה עצמה, ואם הבניין מוזנח, לעתים כדאי יהיה לוותר על העסקה.

לחילופין, ניתן לבקש כי תבוצע בדיקת בדק בית בתל אביב, שתכלול גם את מצב הבניין כולו ולא רק של הדירה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים בנכס בעל ערך ולא בדירה שיהיה קשה מאוד לגור בה בשל הליקויים הרבים שתגלו מאוחר מידי.

דילוג לתוכן