בדיקת דירה לפני קניה

רוצים לדעת את השווי האימיתי של הדירה? חוששים שמע יש ליקויים נסתרים שאינכם רואים? מחפשים מהנדס מוסמך לבדיקה יסודית?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו בעל וותק של 18 שנה בתחום ליקויי הבניה וביצוע בדיקות בדק בית מקיפות במעמד רכישה של דירה חדשה או דירה מבעלות קודמת תוך שימוש בכלי העבודה המתקדמים ביותר לביצוע בדיקה מקיפה ויסודית ברמה הגבוהה ביותר!

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר על בדיקת דירה
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר על בדיקת דירה

אחת ההשקעות הגדולות והמשמעותיות ביותר, אצל מרבית האנשים הינה רכישת דירה חדשה או מבעלות קודמת. זו החלטה ורכישה שדורשת משאבים כספיים וחשיבה מעמיקה בכל הנוגע למיקום, גודל הדירה, המרחב הפנימי, הקומה, ועוד שיקולים רבים נוספים, שמטרתם לוודא כי נעשית עסקה נכונה וחכמה.

כל הנתונים הללו, אינם מבטיחים רכישת דירה ללא ליקויי בנייה, רק בדיקת דירה מקצועית של מהנדס מומחה, תוכל לאשר כי אתם אכן רוכשים נכס ההולם את ערכו הכספי.

כיצד נעשית בדיקת דירה מקצועית?

 

למחירון בדק בית

בשלב הראשון, יש לבחור חברת בדק בית מקצועית, שבה מהנדס מומחה, מבצע את הבדיקה.

פיקוח בניה

בשלב השני, המהנדס מקבל פרטים אודות הנכס, בכל הנוגע למיקום, שנת הבניה, מיקום, כיוונים וכדו' על מנת להיערך בהתאם ובשלב השלישי, המהנדס מגיע לנכס עצמו לשם בדיקה יסודית, עם ציוד טכנולוגי מיוחד שבאמצעותו ניתן לגלות ליקויי בנייה נסתרים כדוגמת רטיבות בקירות או ברצפות.

בשלב הרביעי והאחרון, המהנדס מנפיק דוח מפורט ומקצועי של כל הליקויים השונים שנמצאו בנכס, תוך התייחסות ספציפית לכל ליקויי עם תמונות.

שמאי מקרקעין

בנוסף, ליד כל ליקויי ישנה התייחסות לאפשרות התיקון של הליקוי ואומדן עלות התיקון.

הדוח, משקף את רמת המקצועיות של המהנדס ולכן חשוב לבקש לראות דוגמא של דוחות וחוות דעת לפני שמזמינים את הבדיקה, כדי לקבל התרשמות נכונה מרמת המקצועיות.

מתי יש לבצע את בדיקת הדירה?

אם אתם עומדים לרכוש נכס יד שניה, כדאי יהיה לבצע את בדיקת בדק הבית, בשלבים של המשא ומתן על מחיר הדירה וניסוח החוזה, ואף להתנות במסגרת החוזה מכר את תוצאות הבדיקה. שכן, יתכן ולאחר הבדיקה תגלו כי שווי הנכס הרבה יותר נמוך מכפי שהערכתם קודם הבדיקה וישנם ליקויי בנייה המצריכים תיקון והוצאות כספיות נוספות.

במידה ומדובר בנכס חדש לגמרי מקבלן, הבדיקה צריכה להיות לפני קבלת המפתחות. המחקרים מוכיחים כי רוב הדירות החדשות נמסרות לידי הרוכשים עם ליקויי בנייה רבים ולכן, רק אם תעגנו את נושא בדיקת בדק הבית של הדירה קודם קבלתה תמנעו מעצמכם, הרבה הוצאות ועוגמת נפש.

Happy woman

נראה אם כן, כי יש פער עצום בין החשיבות שישנה לעריכת בדיקת דירה לבין תשומת הלב שניתנת על ידי הרוכשים לבדיקה זו.

כל מי שמשקיע את מיטב כספו ברכישת נכס, צריך להבין ולדעת כי רק בדיקת בדק בית מקצועית מאפשרת הערכה נכונה יותר של שווי הנכס, כמו גם תמנע מצבים בעיתיים, מסוכנים ובעיקר עלויות כספיות רבות נוספות.

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר על בדיקת דירה
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר על בדיקת דירה

דילוג לתוכן