רטיבות ברצפה

יש שלולית ממקור לא מזוהה על הרצפה? לא יודעים כיצד לאתר את הנזילה לפני שיגרם נזק? מחפשים את עזרתו של בעל מקצוע מוסמך?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית וביקורת ליקויי בניה מזה 18 שנים תוך שמירה על הסטנדרט הגבוהה ביותר. מהנדסי חברת גלאור יאתרו עבורכם את מקור הרטיבות ברצפה תוך שימוש בכלי עבודה המתקדמים ביותר למניעת זנק מיותר.

צרו קשר לשירות איתור רטיבות בריצפה
צרו קשר לשירות איתור רטיבות בריצפה

חזרה לקטגורית איתור נזילות

אחת הבדיקות החשובות ביותר, שיש לבצע לפני קניית דירה יד שנייה או חדשה, זו בדיקת רטיבות ברצפה. שכן, רטיבות ברצפה שאינה מטופלת בזמן, עשויה לגרום לנזקים רבים, שדורשים טיפול ארוך, מורכב ויקר.

הרטיבות יכולה להופיע בשלבים מאוחרים יותר, ולכן, גם אם הרצפה בדירה שאתם עומדים לרכוש, נראית לכם תקינה לגמרי, ישנם סימנים של רטיבות שניתן לזהות רק במכשור מקצועי בבדיקת בדק בית יסודית ומקיפה.

כיצד ניתן לזהות רטיבות ברצפה?

שירות איתור רטיבות ברצפההרטיבות יכולה להיות בדירות יד שניה, בשל בלאי או תחזוקה נמוכה אך גם בדירות חדשות מקבלן, כתוצאה מעבודת ריצוף בלתי מקצועית ושימוש בחומרי איטום בדרגת איכות נמוכה וכאשר לא מכניסים מספיק רובה בין אריחי הריצוף, ושוטפים את הרצפה במים רבים.

בעקבות כל אלה, מתאפשרת חדירת מים בין הרווחים של האריחים ברצפה.

ישנם מספר סימנים היכולים להצביע על רטיבות ברצפה, כגון: רצפות בולטות, כתמי מים על גבי הרצפות, עובש במרווחים בין האריחים, תזוזה של אריחים ,מלחים ומינרלים הנראים כמו אבקת פודרה שצצה בין אריחים ועוד.

כל סימן כזה, צריך לעורר חשד כי קיימת רטיבות ברצפה. הזיהוי של הרטיבות ברצפה, לא תמיד אפשרי בבדיקת רגילה ולכן חשוב לקחת מהנדס מקצועי שמבצע בדיקת בדק בית עם ציוד משוכלל כדוגמת פרוטימטר ומצלמה תרמית לזיהוי רטיבות כלואה ונסתרת.

רטיבות ברצפה – ליקוי שאין להתעלם ממנו!

רכישת דירה חדשה, אינה מבטיחה כי תקבלו דירה ללא ליקויי בנייה.

המציאות מוכיחה בדיוק את ההפך הגמור, רבות מתוך הדירות הנמסרות לידי הרוכשים מאת הקבלנים, מגיעות עם ליקויי בנייה, הנובעים בבנייה בלתי מקצועית, רשלנית, ועבודה עם חומרי בניין באיכות ירודה, כמו גם אי עמידה בתקנים המחייבים.

רטיבות ברצפה

הקבלנים ממהרים למסור את הדירות כדי להמשיך לפרויקט הבא ואתם עלולים להיכנס לדירה עם ליקויים רבים, כדוגמת רטיבות ברצפה.

הדבר אף חמור יותר בדירות יד שניה, במשך השנים, נוצר בלאי מסוים, וככל שמדובר בדירה ישנה יותר, עם רמת תחזוקה נמוכה, בהתאם לכך יהיה מספר הליקויים שימצאו בה.

כאשר אתם עומדים לרכוש דירה יד שניה, חלק רב מהליקויים יוסתרו מעינכם בדרכים יצירתיות על ידי המוכר ולכן אם בדירה יש הרבה שטיחים, כדאי לבקש להסירם כדי לראות מה בדיוק קורה מתחת.

הדרך הבטוחה והחכמה לגילוי רטיבות ברצפה ועוד ליקויים רבים נוספים היא רק על ידי ביצוע בדיקת בדק מקצועית על ידי מהנדס מומחה בתחום, המבצע את הבדיקה עם כל הציוד הטכנולוגי המתאים, ומנפיק דוח המפרט את כל הליקויים הקיימים בנכס.

צרו קשר לשירות איתור רטיבות בריצפה
צרו קשר לשירות איתור רטיבות בריצפה

דילוג לתוכן