רטיבות בקיר

זיהיתם רטיבות בקיר פנימי או חיצוני? חוששים שמע יש נזילה שעלולה להחמיר ולגרום נזקים? צרכים את עזרתו של מהנדס מומחה לאיתור מקור הרטיבות בקיר?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית ואיתור ליקויי בניה ברמה הגבוהה  ביותר, מהנדסי חברת גלאור יאתרו עבורכם את מקור הרטיבות בקירות הפנימיים או החיצוניים של המבנה תוך שימוש בכלי העבודה המתקדמים ביותר למניעת נזקים מיותרים.

צרו קשר לשירות איתור רטיבות בקיר
צרו קשר לשירות איתור רטיבות בקיר

חזרה לקטגורית איתור נזילות

אחד מליקויי הבנייה הנפוצים ביותר, הינו רטיבות בקיר, שיכולה להופיע בכל מיני חלקים בבית, ולא רק בחדרים הלחים כדוגמת אמבטיה או מקלחת.

לעתים הרטיבות הינה מתחת לפני השטח ולא ניתנת לזיהוי בעין בלתי מקצועית, ועם זאת עשויה להיות סימן לצנרת בעייתית או איטום בלתי תקין.

רק באמצעות בדיקת בדק בית, על ידי מצלמה תרמית ניתן לזהות רטיבות בקיר ועוד ליקויים רבים נוספים המשפיעים על מצב וערך הנכס.

זהירות – רכישת דירה עם רטיבות בקירות !

שירות איתור רטיבות בקירברכישת דירה יד שניה, משקיעים הרבה זמן, כסף ומאמץ במטרה למצוא את הנכס הטוב ביותר, מבחינת מיקום, עלות, גודל, קומה, אזור ועוד שיקולים רבים נוספים.

כאשר, לעתים מגיעים לבחון נכס שעל פניו, נראה מושקע ומתוחזק אך בפועל יתכן וקיימים בו ליקויי בנייה רבים הנסתרים מהעין, וזאת במיוחד כאשר מוכר הדירה בחר קודם הצעת הנכס למכירה לשפצו, ולהסתיר ליקויים שונים כדוגמת רטיבות בקיר באמצעות צבע חדש.
ניתן לזהות רטיבות בקירות הדירה, בהופעתם של כתמי עובש, קירות נפוחים, נזילות ממקורות שונים, אך למרות זאת, בעל דירה יד שניה, שמעוניין למכור את הנכס, יוכל בדרכים יצירתיות ביותר, להעלים את כל הליקויים הללו מעיני הרוכשים הפוטנציאליים לעיתים מסתירים את הקיר הרטוב ע"י ארון.

חשוב לזכור כי רטיבות בקיר, זהו ליקוי חמור ובעייתי ביותר, שעל מנת לתקנו, לעתים נדרשת לעיתים עבודת שיפוץ ארוכה ויקרה מאוד, במיוחד בדירות גג ודירות בקומת קרקע.

זיהוי רטיבות בקירות באמצעות טכנולוגיה חדשנית

במסגרת בדיקת בדק הבית, תפקידו של המהנדס, הוא לעבור באופן יסודי על כל הנכס ולזהות את הליקויים השונים, כאשר מהנדס מקצועי ומנוסה ככל שיהיה לא יצליח לזהות רטיבות שטושטשה בצבע חדש, או כלואה מתחת לקירות.

השימוש באמצעים טכנולוגים חדישים ומתקדמים נותן מענה לזיהוי רטיבות על כל רמותיה, ולכן חשוב לבחור מהנדס בדק בית שעושה שימוש במכשור מקצועי זה לזיהוי הליקויים השונים.

המכשור הטכנולוגי שניתן לזהות באמצעותו רטיבות נסתרת הינו אחד מאלה: מצלמה תרמית – שמזהה רטיבות על ידי סימון בצבע כחול באזורים קרים, לעומת אדום או צהוב באזורים חמים.

אקדח תרמו לייזר – שמזהה אזורים קרים או חמים והפרשי טמפרטורות ברמת דיוק גבוהה.

פרוטימטר – מכשיר לאיתור רטיבות כלואה בקירות.

עובש בקירות ובתקרה

רכישת דירה יד שניה, צריכה להיעשות בצורה חכמה ונכונה, באמצעות בדיקת בדק בית, תוכלו לדעת אילו ליקויים קיימים בדירה והאם השווי של הדירה הוא אכן אמיתי ותואם את מצבה.

רטיבות בקיר, זהו ליקוי בנייה בעייתי ביותר, שלעתים ניתן לפתור בתיקון פשוט, אך לעיתים מדובר בבעיה רצינית שתגרור אחריה הוצאות כספיות רבות וגבוהות.

אל תוותרו על בדיקת בדק בית, אם הכסף והשקט האישי חשובים לכם.

 

לחצו כאן למידע אודות קירות מנופחים

 

צרו קשר לשירות איתור רטיבות בקיר
צרו קשר לשירות איתור רטיבות בקיר