איתור נזילות

הבחנתם ברטיבות? יש לכם נזילה שאתם צרכים לאתר? מחפשים בעל מקצוע מיומן?

חברת גלאור מהנדסים ויועצים כאן לשירותכם!

חברתנו מתמחה באיתור נזילות מכל סוג ובכל מקום, המהנדסים / יועצים מומחים של חברת גלאור יבצעו עבורכם בדיקת בדק בית הכוללת איתור נזילות ורטיבות עם מכשור מתקדם לאיתור ולמניעת נזק מיותר נוסף!

 

צרו קשר לפרטים נוספים בנושא איתור נזילות
צרו קשר לאיתור נזילות

 

למחירון איתור נזילות לחצו כאן

responsive

רטיבות בתקרה

קרא עוד
responsive

רטיבות בקיר

קרא עוד
responsive

רטיבות ברצפה

קרא עוד
responsive

נזילה בתקרה

קרא עוד
responsive

נזילה בקיר

קרא עוד
responsive

רטיבות מתחת לריצוף

קרא עוד
responsive

רטיבות מעל הפנלים

קרא עוד
responsive

מצלמה תרמית

קרא עוד

חשיבות ביצוע בדיקת איתור נזילות

רכישת בית, בין אם לטובת מגורים ובין אם זה לטובת השקעה היא הליך מרגש ויוצא דופן – אל תקנה חתול בשק, ישנם ליקויי בניה רבים הנסתרים מעינכם. קיימים ליקויי רטיבות רבים העלולים לגרום לנזקים רבים בהמשך הדרך ולבזבוז של הרבה מאוד כסף.

בשונה מהמשקיע שרוכש דירות באופן שוטף, הלקוח הפרטי והאדם הממוצע אשר רוכש דירה פעם או פעמיים בחייו, אינו בעל ניסיון ויהיה בעל מודעות נמוכה ביותר באשר לבדיקות מקצועיות הנדרשות לביצוע לפני רכישת נכס.

 

למה כדאי להוציא כסף על בדק בית לאיתור נזילות ורטיבות?

 

חשוב מאוד לציין, שכפי שלא תתפשרו על עורך דין טוב ואובייקטיבי, כפי שלא תתפשרו על שמאות מקצועית וכמובן, כך גם תחום ליקויי הבניה שהוא נושא ייהרג ובל יעבור אשר במקרים רבים הכניס רוכשים למצוקה כלכלית או דילמה קשה במקרים בהם התגלה שבדירה רטיבות רבה, תקלות במערכת האינסטלציה, ובמקום לתקנם בוצעו רק טיפולים קוסמטיים על פני השטח, כאשר למראית עין הדירה נראתה משופצת ומסודרת וכפי שבעלי הדירות ו/או המתווכים הכריזו בריש גלי "כחדשה".

זימון מהנדס מיומן ומומחה לאיתור נזילות, לבדק בית ורטיבויות, יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים. במידה וקיימת רטיבות ניתן לדרוש מהמוכר לתקנם ואו לחלופין לקבל הנחה משמעותית בעבור הנכס או פשוט לוותר כלל על רכישת נכס שהוא הפגום!

חשוב לציין שחברתנו מבצעת איתור נזילות מים וגם איתור נזילות ביוב בתוך בדיקת הבדק בית.

איתור נזילה הוא תחום שחברת בדק בית מקצועית המתמחה בליקויי בניה יכולה לתרום לנו במניעת אי נעימות כאלה ואף יותר מכך.

 

תרומתו של מהנדס העוסק בבדק בית כאשר מדובר על דירה / בית ישן ?

 

איתור נזילות

מהנדס בחברת בדק בית הינו בעל ציוד טכנולוגי ומכשור טכנולוגי מתקדם כגון מצלמה תרמית ופרוטימטר על ידי מכשור זה אפשר לבדוק האם קיימת דליפה בתוך הקירות ואו מתחת לריצוף מבלי לקדוח חורים ואו לגרום לנזקים.

רטיבות בדירה או בבית גורמת לפגיעה קשה באיכות החיים בלאי מואץ למבנה ותכולה ,וירידת ערך הדירה.

ולכן חשוב לבצע בדיקת בדק בית ואיתור ליקויי בניה לפני רכישת הדירה.

בדרך כלל נזקי רטיבות נגרמים בשל פגמים או דליפות מצנרת מים חמים, קרים, ניקוז וביוב, לעיתים קיימים גם כשלים באיטום מרתפים, גגות או יסודות המבנה!

המהנדס יאבחן את מוקדי חדירת הרטיבות, ימליץ לכם על תיקון נדרש ואף יסביר לכם מהי עלות התיקונים המשוערת.

איתור נזילות – שירות חיוני

 

בכל בית ודירה עשויות להופיע מעת לעת נזילות עקב סיבות שונות, ואין זה משנה אם מדובר בבית חדש או בדירה ישנה – למרות שככל שהמבנה ישן יותר כך עולים הסיכויים להופעת בעיות רטיבות. במקרים אלו חשוב שלא להמתין עד שהבעיה "תסתדר מעצמה" כי היא דווקא תחמיר עם הזמן ותוביל לנזקים חמורים יותר ולהוצאות גבוהות יותר. מוטב להזמין כבר עכשיו אנשי מקצוע מיומנים האחראיים על איתור נזילות.

 

מתי ומי צריך איתור נזילות?

מאתר נזילות מים מקצועי נדרש בכמה וכמה מצבים, בין אם הנזילה מופיעה בתקרה, על הקירות, מעל פנלים, מתחת לריצוף, או בכל מרכיב אחר של הבית. לפניכם מספר מצבים נוספים שבהם איתור נזילות מים בבית הוא שירות נדרש:

 

  • לפני קניית דירה/בית – חשוב להבין כי נזילות מים בבתים ודירות יכולות להתבטא במפגעים בלתי נעימים, כגון פגיעה אסתטית, בריאותית, בתכולה ואף במרכיבי המבנה. יחד עם זאת, ישנן נזילות שאותן קשה לראות בעין בלתי מקצועית ולכן לכאורה הבית נראה במצב תקין. לכן חשוב מאוד לבצע איתור נזילות לפני קניית בית או דירה, ובוודאי אם קיים חשש ממשי לנזילה. למעשה, גם אם הנזילה ניכרת לעין קשה לעיתים קרובות לדעת מה מקורה, עד כמה היא חמורה, מה נדרש על מנת לתקנה ומה יהיו העלויות. לכן, בכל בדק בית שעורכים לקראת קניית נכס יש לשלב מאתר נזילות מים, העושה שימוש באמצעים כמו פרוטימטר מצלמה תרמית. עם הדו"ח שאתם מקבלים תוכלו למשל להתנות את המכירה בתיקון הנזילות שנתגלו, או לחילופין להקטין ממחיר הדירה בהתאם להערכת עלויות התיקון שתיקחו עליכם.

 

  • נזילה בבית – אם יש רטיבות על הקירות, בתקרה או ברצפה, איתור נזילות מים בבית הוא הצעד הראשון שיש לעשות. הרטיבות יכולה להגיע מפיצוץ בצנרת הפנימית, מנזילה עקב התבלות של חלק מסוים במערכת, מאיטום לקוי ומעוד מקורות רבים. במקום להתחיל לחפש אותה באמצעות שבירת קירות, הסרת אריחים ובלטות וכדומה, איתור נזילות עם אמצעים מתקדמים חוסך את הרעש, הלכלוך, העבודה המרובה, הנזקים וכמובן גם העלויות. באמצעות הציוד המקצועי ניתן לגלות את מקורה המדויק של הנזילה, ולעבור מייד אל התיקון באופן המהיר, היעיל והחסכוני ביותר.

למידע נוסף, צרו קשר
צרו קשר לאיתור נזילות

דילוג לתוכן