מהנדס קונסטרוקציה בגדרה

מהנדס קונסטרוקציה גדרה

 

חברתנו, גלאור מהנדסים, מעניקה שירות מקצועי ונרחב בכל הארץ, לבדיקת ליקויי בנייה, בדיקת יציבות ובטיחות מבנים וכל הבדיקות ההנדסיות הדרושות בתהליכי שיפוץ, בנייה ומכירת מבנים פרטיים, ציבוריים ותעשייתיים. הבדיקות שלנו נעשות על ידי מהנדס קונסטרוקציה גדרה, בשימוש בציוד טכנולוגי מתקדם וחדשני ביותר, אשר באמצעותו ניתן לגלות את כל הפגמים הנסתרים והגלויים בנכס.

 

צרו קשר להזמנת מהנדס קונסטרוקציה בגדרה
צרו קשר להזמנת מהנדס קונסטרוקציה

 

בדיקת קונסטרוקציה מקצועית לשיפוץ מבנים ציבוריים בגדרה!

בעיר גדרה, יש פיתוח והתחדשות בתחום הנדל"ן, כאשר כדי ליצור מראה אחיד בין האזורים הישנים לחדשים, יש צורךמהנדס בגדרה  - גלאור מהנדסים לשפץ את המבנים הציבוריים כדוגמת, מועדונים, בתי כנסת, משרדי ממשלה ועוד. בתהליך השיפוץ עלולים בעבודה בלתי אחראית ומקצועית להסיר קיר או עמוד תומך ולפגום ביציבות המבנה וכך לגרום לנזק רב לרכוש ולנפש.

כדי למנוע זאת, יש לוודא כי תהליך השיפוץ נעשה בפיקוח של מהנדס מומחה קונסטרוקציה מומחה, אשר יוכל לעשות את כל הבדיקות ההנדסיות הנדרשות, ואשר באמצעותן ניתן יהיה לבדוק את מצב המבנה, למנוע הורדת קירות תומכים ולבחון את כל ליקויי הבנייה השונים, שעשויים להסב נזק ליציבות המבנה.

צריכים לעשות שיפוץ במבנים ציבורים בגדרה? קבלנים בתחום השיפוצים? בכל הליך שיפוץ, דרוש כי מהנדס קונסטרוקציה יפקח על התהליך, כך שהמבנה הציבורי יהיה מוכן לשימוש הציבור, בצורה בטוחה. בנוסף, המהנדס יוכל לאתר את כל ליקויי הבנייה ולבצע בדיקת בדק בית יסודית ביותר.

לחצו כאן לחזרה לקטגורית מהנדס קונסטרוקציה במרכז 

דילוג לתוכן