מהנדס קונסטרוקציה בית שמש

חברתנו גלאור מהנדסים, מומחית בביצוע בדיקות בדק בית, בדיקות קונסטרוקציה למבנים תעשייתיים, פרטיים וציבוריים כאחד.

הבדיקות נערכות על ידי מהנדס קונסטרוקציה בית שמש, אשר עושה שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם וחדשני ביותר, לאיתור כל הליקויים השונים הקיימים במבנה והצעת דרכים לתיקונם. רק באמצעות בדיקה מקצועית ניתן לגלות את מצבו האמתי של כל נכס ואת שווי.

בונים קומה נוספת בבניין בבית שמש? אתם חייבים לבצע בדיקת קונסטרוקציה!

ישנם בעיר בית שמש, מבנים ישנים במצב תחזוקתי רעוע ביותר, אשר עוברים לאחרונה, שיפוץ מאסיבי.מהנדס קונסטרוקציה בבית שמש - גלאור מהנדסים

כאשר המטרה היא לאפשר לדיירים לגור במבנה בטוח ויציב יותר. בתהליך השיפוץ, עשויים בעבודה בלתי אחראית לפגוע בקירות או עמודים תומכים ולהסב נזק חמור ליציבות ובטיחות המבנה.
על מנת למנוע מצב שבו, במקום שיפוץ, יהיה הרס ונזק למבנה, יש לוודא כי את כל שלבי השיפוץ מלווה מהנדס מומחה בתחום, אשר בודק באופן יסודי את המבנה, בהתאם לתכנית ההנדסית והאדריכלית ומונע פגיעה או נזק כלשהו ליציבותו. בנוסף, המהנדס בוחן אם ישנם ליקויי בנייה בעייתיים שבמשך הזמן עשויים לפגוע במבנה, כדוגמת רטיבות חמורה, סדקים בקירות וכדומה.

יזמים בתחום הנדל"ן? קבלני שיפוץ? עושים שיפוץ לבניין ישן?

אל תוותרו במסגרת השיפוץ, על בדיקה מקצועית של מהנדס קונסטרוקציה בית שמש, אשר מומחה לאיתור כל ליקויי בנייה, ובעל ידע וניסיון לבדיקת יציבות ובטיחות המבנה.

לחצו כאן למידע נוסף אודות מהנדסי קונסטרוקציה בדרום

דילוג לתוכן