בשעה טובה ומוצלחת הבנק אישר לכם את המשכנתא ואתם יכולים לקנות את הדירה עליה תמיד חלמתם.

אולם לפני שתקבלו את המפתח לדירה החדשה מהקבלן, או לחלופין, לפני שתחתמו על חוזה עם בעלי הדירה הנוכחיים, עצרו רגע! האם אתם באמת יודעים איזו דירה אתם מקבלים לידיכם?

אם אינכם אנשי מקצוע, סביר להניח שאין לכם כל אפשרות לדעת האם בדירה ישנם ליקויי בנייה או מפגעים אחרים, שמורידים מערכה ושעלולים לפגוע באיכות חייכם ואולי אף לסכן את שלומכם ובריאותכם.

לשם כך עליכם להיעזר בשירותיה של חברת גלאור מהנדסים ולערוך בדק בית.

צרו עמנו קשר עוד היום
צרו עמנו קשר עוד היום לליווי ללא עלות בפרוייקט תמ"א 38

לקנות בית בראש שקט

 

 

כי כשקונים בית לא קונים חתול בשק

 

רכישת דירה היא העסקה הגדולה ביותר שרובנו נעשה במהלך חיינו.

במסגרתה אנו מתחייבים לבנקים לעשרות שנים, עובדים קשה וחוסכים שקל לשקל.

לכן, כדאי ואף רצוי שנעשה כל שביכולתנו כדי להבטיח שנקבל את התמורה המלאה לכסף שלנו. אחרת, אנו נאלץ להתמודד בעצמנו עם ליקויי בנייה, בזבוז זמן וכסף, עוגמת נפש ולעיתים גם מפגעים בטיחותיים.

חברת גלאור מהנדסים מתמחה בביצוע בדק בית עבור כל נכסי הנדל"ן (דירות חדשות ויד שנייהנ, בתים פרטיים, וילות וכו'), ותשמח לבדוק גם עבורכם את הבית בו אתם מעוניינים לגור.

אנו נעמיד לרשותכם את מיטב מהנדסי הבניין והקונסטרוקציה ואת שמאי המקרקעין המנוסים ביותר בתחום, כדי שאתם תדעו בדיוק מה אתם רוכשים.

הודות לידע המקצועי הרב שרכשנו בתחום בדק הבית, כמו גם לציוד ולטכנולוגיה המתקדמת שברשותנו, אנו נוכל לבדוק הנכס המיועד מן המסד ועד לטפחות, ולוודא שאין בו אף ליקוי או פגם: ביסודות, בשלד, עמידה בתקנות בנייה נגד רעידות אדמה, עבודות האיטום, הבידוד, הריצוף, האינסטלציה, החשמל ועוד.

בתום בדק הבית נגיש לכם דו"ח מסודר, המפרט את כל הליקויים שנמצאו, את הפעולות הדרושות כדי לתקנם וגם את עלות התיקון.

עם בדק הבית של גלאור מהנדסים תוכלו גם אתם לקנות דירה / בית בראש שקט:

בדק בית יאפשר לכם להימנע מרכישת נכסים המיועדים למכירה שיש בהם ליקויים בטיחותיים המסכנים את שלומכם.

בדק בית לפני קבלת המפתח לדירה חדשה מקבלן יאפשר לכם לדרוש מהקבלן לעמוד בהתחייבויותיו ולהשלים את כל העבודות בהתאם לתקנים. בכך תיחסך לכם עוגמת נפש רבה, וגם לא מעט זמן וכסף.

בדק בית לפני רכישת דירה יד שנייה יאפשר לכם לדעת על קיומם של ליקויים שאינם גלויים לעין או שהוסתרו בכוונה, וכפועל יוצא להתמקח על מחיר הדירה או לדרוש את תיקון הליקויים מהבעלים.

אנו מזמינים גם אתכם לחסוך לעצמכם זמן, כסף, התרוצצויות מיותרות וגם עוגמת נפש לא מבוטלת.

אם אתם מעוניינים לרכוש נכס כלשהו או עומדים לפני כניסה לבית חדש – צרו קשר עוד היום עם גלאור מהנדסים והזמינו בדק בית. כי היום לא קונים בית לפני שמבצעים בדק בית!

דילוג לתוכן