גילוי נזילות

גילתם נזילה? רוצים עזרה ממהנדס מוסמך? מחפשים פתרון קבוע ומהימן? חברת גלאור מהנדסים מספקת שירות גילוי נזילות ברמה הגבוהה ביותר!

איך מזהים נזילות בדירה?

 

נזילות יכולות להופיע בצורה של טפטופים מנקודות מים שונות בדירה, נקודות של רטיבות ועובש, מלחים או מינרלים מסיסים שיוצאים במרווחים שבין האריחים, נפיחויות או בליטות, איטום לקוי וכדומה.

הבעיה היא שלא ניתן תמיד לאתר את הליקויים שנגרמים כתוצאה מנזילות או רטיבות מתחת לרצפה או בקירות משום שלעיתים שהם הוסתרו על ידי המוכר, על ידי צביעת המקום או בדרכים יצירתיות אחרות.

מהנדסי חברת גלאור, המבצעים בדיקות בדק בית רבות יוכלו לזהות מתוך ניסיונם הרב, את ליקויי הנזילות, אך עם זאת ישנן נזילות נסתרות, שניתן לגלותן רק באמצעות מכשור טכנולוגי מיוחד ומתקדם המיועד למטרה זו.

שימוש במצלמה טרמית לאתר את הנזילה בדיוק גבוה, כך שניתן לדעת אם יש במקום רטיבות בשל דליפה ממקור כלשהו.

צרו עמנו קשר עוד היום
צרו עמנו קשר עוד היום לליווי ללא עלות בפרוייקט תמ"א 38

 

 

גילוי נזילות

 

בדיקת בדק בית לגילוי נזילות לפני קניית דירה

 

גילוי נזילות בדירה שאתם עומדים לרכוש, הכרחי וחשוב ביותר.

נזילות שלא מטופלות, יוצרות עובש, רטיבות ונזקים קשים ביותר לקירות, למוטות ולריצוף.

באמצעות בדיקת בדק בית, תוכלו לקבל דוח מפורט על מצב הנכס, ליקויי הבניה שיתכן וקיימים בו, וכך לקבל החלטה נכונה וחכמה יותר אם לרכוש את הדירה או לא.

תהליך רכישת דירה יד שניה, מצריך הרבה זמן, מאמץ וכסף.

כאשר מציאת הדירה הנכונה והאידאלית, כוללת שיקולים של מחיר, מיקום, אזור, גודל ועוד.

המחיר נקבע בהתאם לנתונים שונים, שהחשוב ביניהם הוא מצבה התחזוקתי של הדירה.

הדרך היחידה לדעת מהו השווי האמיתי של הדירה, היא באמצעות בדיקת בדק בית, הכוללת גילוי נזילות ועוד ליקויי בנייה רבים נוספים.

 

חשיבות הבדיקה לעתיד

 

קיים קושי רב, למצוא דירת יד שנייה שתתאים לכל הדרישות ובמיוחד לתקציב העומד לרשות הרוכשים, ולכן ישנם רוכשים שמתעלמים מן הצורך לבצע בדיקת בדק בית לפני הרכישה של הדירה, כדי שלא לפספס את הקניה.

המציאות מוכיחה שזו טעות גדולה, שכן ללא בדיקת בדק בית, לא ניתן לדעת אילו ליקויים ישנם בנכס, וייתכן שהם חמורים ביותר, כדוגמת נזילות בעייתיות בכל מיני מקומות מרכזיים.

יש לעשות הבחנה בין נזילות קטנות, הניתנות לתיקון פשוט ומהיר לבין נזילות הנובעות מתקלה רצינית בצנרת המצריכות החלפה של מערכת שלימה ומורכבת, ותשלום הוצאות כספיות של עשרות אלפי שקלים.

אם רכשתם דירה ללא בדיקת בדק בית, ייתכן ותכנסו לדירה שהרגע רכשתם ותגלו מהר מאוד ששוויה נמוך ממה ששילמתם בשל נזילות רבות ברחבי הדירה, שלא ניתן לאתרם ללא בדיקת בדק בית מקצועית.

לעיתים אין ברירה וחייבים לפרק את כל ריצוף הדירה, לפנות את החול הרטוב – להחליף צנרת ולרצף את הדירה מחדש!

דילוג לתוכן