איתור רטיבות

חברתנו מספקת שירות איתור רטיבות על ידי מכשור מתקדם למניעת נזק מיותר - מצלמה תרמית חדישה וגלאי רטיבות מסוג פרוטימטר בעל אלקטרודות וגלי רדיו

למה חשוב לאתר את מקור הרטיבות ולטפל בה?

 

במקרים של חוסר טיפול או טיפול בלתי מקצועי ברטיבות עלולות להופיע פטריות, החלדת הצנרת וזיהום המים בדירה ובבניין עצמו כתוצאה מחוסר טיפול ואיתור מקור הרטיבות.

רטיבות גורמת בלאי מואץ ונזקים למבנה ותכולה, וכן מפגע בריאותי ,רטיבות מתמשכת גורמת לירידת ערך הדירה\בית

אנו נאתר את מקור הרטיבות ונעזור לכם להימנע מהשקעת סכומים לא מבוטלים בתיקונים והחלפה מלאה של צנרת הדירה ו/או של הבניין כולו….

צרו עמנו קשר עוד היום
צרו עמנו קשר עוד היום לליווי ללא עלות בפרוייקט תמ"א 38

 

 

איתור רטיבות

 

איתרתם רטיבות בתוך הדירה או הבית, מה עושים?

 

אולם, חשוב מאוד להבין שרטיבויות עשויות להופיע בעונת החורף ואינן מצביעות דווקא על רטיבויות הקשורות לקירות הפנימיים של הבית או אפילו התקרות אלה דווקא על המעטפת החיצונית של המבנה או המבנה המשותף ולשם כך דרוש בעל מקצוע מיומן שיוכל לבדוק את הנושא באופן מעמיק על ידי מכשור מתאים .

הדרך הטובה ביותר באמצעותה ניתן לאתר רטיבויות באופן נקודתי מבלי לפרק ולהרוס הוא ליצור עמנו קשר ומהנדס בכיר מומחה לרטיבות ואיטום מטעם חברתנו ישלח אליכם.

חברתנו מבצעת בדק בית מזה שנים רבות ואנו בעלי ידע וניסיון על מנת להגיע למסקנות מדויקות, באשר למיקום הרטיבות והטיפול הנדרש.

רצוי ליצור קשר עמנו גם לפני עונת החורף כדי להקל, לזרז, לפשט, וכמובן, להוזיל את התהליך של איתור הנזילה.

 

איתור חדירת רטיבות חיצוניות

 

חדירה חיצונית יכולה להיגרם מפגם באיטום קירות חיצוניים, פגם באיטום יסודות וחלקי מבנה תת קרקעיים, פגם באיטום הגג.

רצוי להקדים תרופה למכה על מנת למנוע מצבים של רטיבויות מקומיות או רטיבויות משמעותיות היכולות לפגום בקירות החיצוניים ואף לגרום לנזק שיגרור עלויות תיקון גבוהות.

רטיבויות חיצוניות עשויות להשפיע על איכות ואורח החיים הנעים בבניין המשותף והמלצתנו היא לבצע פעולה מונעת לצורכי שימור המבנה.

מבנה נקי מרטיבויות ובעל צנרת תקינה, שמורת ומבוקרת, ישמור ואף יעלה את ערכו של הנכס.

דילוג לתוכן