ליקויי ריצוף

חוששים שמע ישנם ליקויי ריצוף בנכס? רוצים לעשות בדיקה מקיפה ויסודית? צרכים מהנדס מוסמך המתמחה באיתור ליקויי ריצוף?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מתמחה בביצוע בדק בית וביקורת ליקויי בניה ברמה הגבוהה ביותר. מהנדסי חברת גלאור יאתרו עבורכם ליקויי ריצוף תוך בדיקה מקיפה עם כלי עבודה מתקדמים לאיתור לקויים נסתרים.

צרו קשר לשירות איתור ליקויי ריצוף
צרו קשר לשירות איתור ליקויי ריצוף

חזרה לרטגורית ליקויי בניה

רכישת דירה חדשה או יד שנייה, מצריכה תשומת לב רבה לכל סוגיי הליקויים הקיימים בדירה, כאשר ישנם ליקויים כדוגמת ליקויי ריצוף אשר הימצאותם עשויה לעתים להפוך את המגורים בדירה לבלתי אפשריים ולכן חשיבותה הרבה של ביצוע בדיקת בדק בית על ידי מהנדס מקצועי מומחה בתחום זה.

מהם ליקויי ריצוף?

איתור ליקויי ריצוףהליקויים בריצוף יכולים להיות במספר מישורים: בביצוע הריצוף, שאינו אחיד, כאשר ישנה מרצפת בולטת או בלתי ישרה או בבחירת סוג הריצוף, שאינו כפי שסוכם ונמוך באיכותו, בכתמים בריצוף, ברטיבות שנוצרת מתחת לריצוף בשל עבודת ריצוף בלתי תקינה ועוד.

הליקוי יכול להיות גלוי באותו רגע שנכנסים לדירה כמו כתמים או להתגלות בשלב מאוחר יותר כמו במצב של רטיבות ולכן על מנת לזהות ליקוי כלשהו, יש לבצע בדיקה מעמיקה.

חשוב לדעת כי ליקויי ריצוף נחשבים לכאלה הנמצאים, בכל שטח פני הדירה, במקלחת, במטבח, בגג או במרפסת.

נכון לבחון את הליקוי בשעות היום, כשישנה תאורה מקסימלית ואופטימלית לבחינת סוג הנזק ורמתו.

אין לסמוך על דברי המוכר של הנכס, אלא להביא מהנדס בדק בית שיבצע בדיקה מקיפה ויסודית.

איך ניתן לאתר ליקויי ריצוף?

בעין בלתי מקצועית, קשה מאוד יהיה לגלות את ליקויי הריצוף השונים, שכן ישנם ליקויים שרק מהנדס יכול לזהות, וזאת משום הניסיון הרב שלו בתחום זה.

רבים מן הליקויים יכולים להיראות עבורכם זניחים, אך יתכן מאוד והם מצביעים על ליקויי חמור ביותר שעומד להתפתח ועשוי להוביל לנזקים בלתי הפיכים לריצוף, ולצורך להחליפו לגמרי.

אם עומדים לרכוש דירה חדשה, והובטח לכם מהקבלן כי תקבלו ריצוף מסוים, בדקו שבפועל, זהו הריצוף שאתם מקבלים.

כאשר המצב הטוב ביותר, הוא להכניס במסגרת חוזה הרכישה, סעיף שבו כל שינוי בריצוף, יהיה בתיאום מראש אתכם, כמו גם שתהיה לכם תמיד האופציה להביא מהנדס מטעמכם לערוך בדיקה לפני קבלת המפתחות לדירה.

נראה אם כן, כי ליקויי ריצוף בדירה, יכולים להפוך את השהות בה לבלתי נוחה ולהוביל להוצאות כספיות גבוהות.

לכן על מנת למנוע זאת, יש לעשות הכנות מתאימות קודם רכישת הדירה החדשה או דירת יד שנייה, שכן גם אם המוכר או הקבלן נראים לכם אמינים ביותר, אין להסתמך על מילים והבטחות, אלא לחייב כי תבוצע בדירה בדיקה מקצועית של מהנדס בדק בית כתנאי לסגירת העסקה.

אחרת אתם עלולים, למצוא את עצמכם בסיטואציה שבה אתם משלמים על תיקונים יקרים ומיותרים ולעתים אף כאלה שאינם מאפשרים לשהות בדירה במשך תקופת מה.

דילוג לתוכן