בדק בית בצפון

חוששים כי קיימים ליקויים בנכס? מחפשים שירותי בדק בית בצפון הארץ? רוצים בדיקה יסודית של מהנדס מוסמך בעל וותק רב?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית וביקורת ליקויי בניה בכל אזור הצפון, המהנדסים המומחים של חברתנו יבצעו בדיקות מקיפות ומעמיקות ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בכלי העבודה החדישים ביותר!

צרו קשר להזמנת בדק בית בצפון
צרו קשר להזמנת בדק בית בצפון

אזור הצפון, חשוף יותר מכל מקום אחר, למזג אוויר קר וקיצוני אשר גורר אחריו נזקים רבים לדירות בצורת רטיבות, מים עומדים בגג או ביסודות המבנה וכדומה, אנו נספק לכם שירותי בדק בית מקצועיים באזור הצפון.

קצב הבנייה נמוך יותר מאשר באזור המרכז ולכן מרבית הדירות העומדות לרכישה הינן דירות יד שנייה ישנות עם בלאי ולכן, כדי למנוע מצב שבו אתם רוכשים דירה יד שנייה עם תקלות רבות, חשוב לבצע בדיקת בדק בית בצפון ולא לוותר עליה רק משום שהמחיר של הדירה נראה בתחילה נוח וסביר.

מה ליקויי הבנייה הבולטים באזור הצפון?

ליקויי בנייה, הם שילוב של מיקום, רמת הבניה התחזוקה ופגעי מזג האוויר. אזור הצפון הוא קר יותר ולכן כאשר מתרחשת סערה קשה בחורף, ומתחיל להצטבר שלג וגשם, הנזקים לרכוש הינם רבים ביותר, נזילות מהתקרה, גגות עם מים עומדים ,שקיעת יסודות ונזק לשלד, רטיבות כלואה ועוד ולכן, כאשר מבצעים בדיקה שכזו בישובים מרוחקים בצפון, יש להתייחס באופן מעמיק יותר לליקויים אלו.

עם זאת, הטיפול של בעלי הדירות בנכס, מהווה תפקיד חשוב בתחזוקת הדירה. כך שאם הם מקפידים לתקן כל תקלה מיד, מונעים את אפשרות הנזק להמשיך ולהתפתח.

לכן, כאשר אתם עומדים לרכוש דירה באזור הצפון, כדאי לבחון האם הבניין מתוחזק היטב, מתי נערך השיפוץ האחרון והאם המקום מועד לנזקים של שיטפונות וכדומה.

תביעות משפטיות – זו לא הדרך לטפל בליקויי בנייה

אנשים רבים, ממהרים לרכוש דירה באזור הצפון, רק משום המחיר הנמוך למול אותה דירה בדיוק באזור המרכז, מבלי לערוך בדיקת בדק בית.

זמן קצר לאחר מכן הם מגלים הרבה ליקויים שבעל הנכס לא טרח להזכיר או לציין בפניהם וכל שנותר להם הוא לתקן את כל הליקויים ולהתחיל בהליך של תביעה משפטית כדי לתבוע את עלות התיקונים ממוכר הנכס.

כל תביעה משפטית מכניסה אתכם לתהליך ארוך ומייגע ואף להוצאות כספיות רבות ומיותרות.

כדי למנוע זאת, עדיף תמיד לבצע את בדיקת בדק הבית כחלק בלתי נפרד מחוזה הרכישה ולציין את הליקויים המאפיינים את האזור הזה, בהדגשה. באופן כזה, תימנעו מעצמכם עוגמת נפש רבה ותשלום על תיקונים שיכולים להפוך את המגורים בדירה לבלתי אפשריים.

בדיקת בדק בית בצפון, יש לבצע גם כאשר הדירה נראית על פניו תקינה לחלוטין.

חשוב לזכור כי ישנם ליקויים שרק מהנדס מקצועי יכול לזהות ולאתר וזאת במיוחד כאשר יש לו ניסיון וידע בליקויים הנפוצים באזור הצפון.

לכן, אל תסמכו על הבדיקה שאתם עורכים או על הבטחות של בעלי הדירות אלא רק על בדיקה מקצועית מטעמכם.

 

רוכשים דירה חדשה בצפון? יתכן ויש בה ליקויי בנייה רבים מחשבתם!

זוגות צעירים רבים מעדיפים לעבור מאזור המרכז הנוח לצפון, כדי להשיג את חלום הדירה הפרטית, חדשה לגמרי.

ואכן, יש בכך נוחות רבה, לגור בדירה חדשה והמחיר לרוב הרבה יותר זול ואטרקטיבי מכל דירה יד שניה שתמצאו באזור המרכז.

עם זאת, רכישת דירה חדשה, אינה מבטיחה לכם, שלא תצטרכו להתמודד מול ליקויי בנייה.
בניגוד לדירה יד שנייה, שרוב ליקויי הבנייה נוצרים כתוצאה מתחזוקה לקויה ובלאי של שנים, הרי בדירה חדשה הליקויים נובעים לרוב מעבודת בניה ברמה ירודה ושימושים בחומרי בנייה באיכות נמוכה ביותר.

כך שאתם יכולים להיכנס לדירה חדשה לגמרי שעל פניו נראית תקינה ומושקעת אך יש בה ליקויי בנייה רבים, שרק מהנדס מומחה בתחום זה, יוכל לזהות בעזרת הניסיון והידע שצבר ובשימוש באמצעים טכנולוגיים מתאימים.

דילוג לתוכן