בדק בית בנתניה

מחפשים שירותי בדק בית באזור נתניה? צרכים את עזרתו של מהנדס מומחה בתחום בעל נסיון רב? רוצים שקיפות מלאה לגבי הליקויים שבנכס?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית מקיפים לתושבי נתניה והסביבה. מהנדסי חברת גלאור יבצעו עבורכם בדיקת בית מקיפה תוך שימוש בכלי עבודה מתקדמים לאיתור ליקויים מכל הסוגים!

צרו קשר לתאום בדק בית בנתניה

צרו קשר לתאום בדק בית בנתניה

חזרה לקטגורית בדק בית במרכז

קניית דירה יד שנייה זהו תהליך לא פשוט, הדורש היערכות כלכלית, בשל ההוצאה הכספית הגבוהה וזאת במיוחד, במציאות הנדל"נית שבה, בכל שנה מחירי הדירות רק עולים.הביקוש לדירות, וההיצע הנמוך גורם להרבה אנשים להיות הרבה פחות בררנים ולרכוש דירה ברמה נמוכה מכפי שהיו רוצים ואגב החיפזון לוותר על בדיקת בדק בית בנתניה או בכל מקום אחר במרכז, דבר אשר עשוי להתברר בטווח הארוך כטעות חמורה.לבדיקת בדק בית חשיבות רבה גם מבחינת שווי הערך האמיתי של הנכס וגם מבחינת בטיחות יושבי הבית.

אילו ליקויים אפשר לגלות בבדיקת בדק בית?

בדיקה שאתם תעשו, קפדנית ככל שתהיה, לא תעלה על כל הליקויים הקיימים בדירה, וזאת משום שישנם הרבה מאוד ליקויים שלא ניתן לגלות בקלות, או שהם על פניו מזעריים, אך מהר מאוד יתפתחו לתקלה בעייתית ביותר.

ולכן תפקידו של המהנדס המבצע את בדיקת בדק הבית הוא לעבור באופן יסודי על כל הליקויים האפשריים אשר רק הוא יכול לזהותם בשל מקצועיותו וניסיונו בתחום.

הליקויים יכולים להיות פשוטים, כדוגמת איטום לא תקין, סדק בקיר, שקעים פגומים וכדומה, אך עשויים להיות הרבה יותר מהותיים, בצורת צנרת פגומה, מערכת ביוב שלא מתפקדת, מים עומדים, רטיבות סמויה ,פגם בשלד ועוד ליקויים רבים שיכולים להוריד בקלות את ערך הנכס ולהפוך את כל הרכישה לבלתי כדאית.

לכן, לפני שאתם ממהרים לחתום על חוזה הרכישה, שימו לב, אם אתם לא קונים דירה שתצטרכו להשקיע בה כספים רבים לתיקונים אינסופיים.

מה כולל דוח בדק הבית?

הדוח צריך להיעשות על ידי מהנדס מומחה בתחום בדיקות בדק בית, אשר יש לו ניסיון רב בעריכת בדיקות אלו, שכן ככל שמדובר במהנדס שעשה אלפי בדיקות, הרי יש לו את היכולת לזהות כל מיני ליקויים ולהבחין גם באלה שקשה מאוד לגלותם.

דוח הבדיקה צריך להיות מפורט בצורה הברורה ביותר, רצוי עם וצילומים המסבירים את מהות הליקוי באופן מוחשי. בנוסף על הדוח לכלול את עלות התיקון, האם ניתן לתקן.

צריך לעשות הבחנה בין דוח בדק בית שמיועד לתביעה משפטית או כזה המשמש את רוכשי הנכס טרם התשלום המלא על הנכס, שכן לרוב עבור בית המשפט נדרש פירוט רב יותר, אך יש לבחון כל מקרה לגופו.

נכון תמיד לפני שבוחרים במהנדס כלשהו, לביצוע הדוח, לבקש לראות דוגמאות של דוחות שהוא ביצע בעבר, כדי להתרשם באופן מיטבי יותר ברמת הדוח, יסודיות הבדיקה והמומחיות של המהנדס, כך שתקבלו דוח שישקף נכונה את מצב הנכס.

דילוג לתוכן