בדק בית בירושלים

מחפשים שירותי בדק בית בירושלים? זקוקים לעזרתו של מהנדס מוסמך בעל ניסיון רב בתחום?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית מזה 18 שנים תוך שמירה על סטדרט גבוהה במיוחד. מהנדסי חברת גלאור יבצעו עבורכם בדיקת בדק בית מקיפה ויסודית תוך שימוש בכלי בעבודה המתקדמים בתחום!

צרו קשר לתאום בדק בית בירושלים

צרו קשר לתאום בדק בית בירושלים

חזרה לקטגורית בדק בית במרכז

 >>

 

 

 

 

 

ירושלים, זו העיר שבה הביקוש לדירות נמצא בעלייה מתמדת וגם אחת הערים שבהן קשה מאוד למצוא דירה במחיר סביר, יחד עם זאת, אם מתפשרים אפשר לאתר נכס במחיר נוח, כאשר חשוב לוודא כי הפשרה אינה על איכות הדירה. 

אם מצאתם דירה באזור אטרקטיבי ובמחיר נמוך ביותר, עליכם לבדוק מהי הסיבה לכך, משום שיתכן שיש בדירה ליקויי בנייה רבים ולכן עדיף תמיד לבצע בדיקת בדק בית בירושלים ולא לקנות מהר ומאוחר יותר להצטער. 

בדיקת בדק בית צריכה להיות תנאי לחתימה על החוזה ולא אופציה.

אף אחד לא רוצה להיות במצב שבו הוא השקיע את כל כספו על דירה שיש בה כל כך הרבה ליקויים ובעיות.


דירה חדשה או יד שנייה – מה עדיף מבחינת בדק בית?

מבחינת ליקויי הבנייה, ההבדל בין שני אלה, לא מהותי, שכן בבדיקות רבות שנערכו עולה כי גם בדירות חדשות כמו בדירות ישנות ישנם ליקויי בנייה, כאשר ההבדל הוא אולי בסוגי הליקויים.

בדירה חדשה יהיו מן הסתם ליקויים הקשורים לצורת הבנייה כמו ריצוף, אינסטלציה, רטיבות ,קירות עקומים, גימור חסר או תקלות ביציבות וחיזוק של כל מיני חלקים במבנה ואילו בדירות יד שנייה הליקויים יהיו בעיקר בעיות רטיבות, צנרת, כשלים קונסטרוקטיביים המשפיעים על יציבות המבנה וכן בלאי או תחזוקה גרועה.

בשני המקרים כדאי ורצוי לבצע בדיקת בדק בית ולא לסמוך על הקבלנים, אנשי המכירות או בעלי הנכסים שלהם יש רק אינטרס אחד והוא למכור לכם את הדירה, ואין להם שום נקיפות מצפון אם תגלו זמן קצר אחרי שעברתם לדירה שיש בה הרבה ליקויים.

התביעות הרבות בבתי המשפט, מצביעות על כי המוכרים מצדם לא ממהרים להודות באחריותם לליקויים.

מתי עושים בדק הבית?

תוכלו להיות בטוחים בדבר אחד, ברגע שהמפתח יהיה בידיים שלכם, לא יהיה לכם עם מי לדבר, לא משנה אם זה הקבלן או בעל הנכס ורק אתם תצטרכו להתמודד עם התיקונים וההוצאות הכספיות הכרוכות בכך.

ולכן, בשלב הראשוני ביותר של ההתקשרות בינכם לבין הקבלן או בעל הדירה, צריך שתציינו בפניו כי אתם רוצים לבצע בדיקת בדק בית ולקבל את הסכמתו לכך.

במידה ואתם מגלים כי הקבלן או מוכר הנכס לא מוכן לחתום על האפשרות שלכם לבצע בדיקת בדק בית בירושלים, בדירה שאתם עומדים לרכוש, כדאי יהיה במקרים מסוימים לשקול את הוויתור על הנכס ולא לקבל החלטה שגויה ופזיזה שבעקבותיה תאלצו מאוחר יותר לשלם כסף רב עבור תיקונים של כל הליקויים הרבים שתמצאו בנכס.

יש לוודא כי בדק הבית יבוצע על ידי מהנדס בעל מכשור מתאים כגון מצלמה תרמית לאיתור בעיות רטיבות וכשלי איטום.

דילוג לתוכן