בדק בית בחולון

מחפשים שירותי בדק בית בחולון? זקוקים למהנדס מוסמך עם ניסיון בתחום? רוצים שקיפות מלאה על מצבו האמיתי של הנכס?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית ברמה הגבוהה ביותר בחולון והסביבה. מהנדסי חברת גלאור יבצעו עבורכם בדק בית מקיף ויסודי לאיתור כל ליקויי הבניה תוך שימוש בכלי העבודה המתקדמים ביותר.

צרו קשר לתאום בדק בית בחולון

צרו קשר לתאום בדק בית בחולון

חזרה לקטגורית בדק בית במרכז

מצאתם בית שאתם אוהבים, חסכתם מספיק כסף כדי לעזוב את דירת השכירות ולרכוש דירה משלכם? איך תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים דירה בלי ליקויים? הרי כולנו שמענו על המקרים שבהם אתם רכשו דירה מכסף של חסכונות ועבודה קשה ואחרי ששילמו והחלו לגור בדירה, התגלו הרבה תקלות שהפכו את המגורים בדירה לבלתי אפשריים.

יש דרך אחת פשוטה למנוע מצבים כאלה והיא על ידי ביצוע בדיקת בדק בית בחולון או בכל מקום אחר במרכז שבו תבחרו לגור.

לגלות ליקויים – זה לא נעים ועולה הרבה כסף

כל אחד מאתנו חושב "לי זה לא יקרה", אני אבחר נכס בקפידה, אבדוק אותו היטב, וגם ההתרשמות מבעלי הדירה תועיל לי לדעת אם אכן הם אמינים והדירה ללא ליקויים.

אך בית המשפט מלא בתביעות של רוכשי דירות בגין ליקויי בנייה שהתגלו בשלב מאוחר יותר, שסביר להניח שלו היו מגלים אותם קודם הרכישה לא היו קונים את הנכס.

בדיקת בדק בית, צריכה להיות חלק בלתי נפרד מהליך הרכישה ולא פריווילגיה. שכן אף אחד לא רוצה לשלם מאות אלפי שקלים עבור דירה שמתברר שיש בה צנרת לקויה שצריך להחליף את כולה, או רטיבות שהרסה את כל המבנה של הקירות והרצפות.

אלו ליקויים שלא תמיד ניתן לגלותם במבט ראשוני, משום שהם מוסתרים על ידי צבע ושטיחים ולכן רק מהנדס מקצועי עם ציוד מתאים-מצלמה טרמית מסוגל לאתרם ולפרטם בדוח.

טריקים של מוכרי דירות

כאשר תודיעו למוכר הדירה שאתם רוצים לבצע בדיקת בדק בית, ברוב המקרים, הדרישה הזו לא תתקבל בברכה, שכן אף מוכר דירה לא ירצה לפספס עסקה רק בשל ליקוי כלשהו, או להוריד במחיר.

הרבה מוכרים יעדיפו להפעיל עליכם לחץ, ולומר לכם שיש להם קונים אחרים ושאתם בעייתיים וכדומה. אל תיבהלו מכך, אלא תתעקשו לבצע את הבדיקה.

חלק מבעלי הדירות טרם המכירה, עורכים במבנה שיפוץ מקיף, שזה מצד אחד טוב אך מצד שני, תוך כדי השיפוץ הם עלולים להסתיר כל מיני ליקוים שיהיה קשה מאוד לראותם ולכן, חשוב לדעת מתי נערך השיפוץ, מי עשה אותו ואף לנסות לבקש פירוט מלא של השיפוץ.

יחד עם זאת, בעלי הדירות ינסו לשכנע אתכם שלא לעשות בדיקת בדק בית בחולון בשל השיפוץ.

אין להקשיב לכך, הבדיקה צריכה לשרת אתכם, ואסור לסמוך על אף אחד מלבד על עצמכם בביצוע הבדיקה.

אם המוכר מתעקש שלא לבצע את הבדיקה עדיף לפעמים יהיה לבטל את העסקה כולה.

דילוג לתוכן