בדק בית בבת ים

מתגוררים באזור בת ים? מחפשים אחר מהנדס מוסמך שיבצע עבורכם בדיקת בדק בית? רוצים לגלות את כל הליקויים בנכס?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית וביקורת ליקויי בניה לתושבי בת ים והסביבה. מהנדסי חברת גלאור יבצעו עבורכם בדיקת בית מקיפה ויסודית לאיתור ליקויים אפשריים בנכס תוך שימוש בכלי העבודה המתקדמים והחדישים ביותר!

צרו קשר לתאום בדק בית בבת ים

צרו קשר לתאום בדק בית בבת ים

חזרה לקטגורית בדק בית במרכז

ערים רבות הנמצאות בסביבת תל אביב כדוגמת בת ים, הפכו בשנים האחרונות לאלטרנטיבת מגורים אופטימלית לכל מי שרוצה לגור במרכז אך עדיין למצוא דירה במחיר סביר, אשר לא יצריך להתחייב למשכנתא גבוהה מידי.יחד עם זאת, באזורים רבים בבת ים ישנן דירות יד שנייה ישנות מאוד, שאמנם עשויות להימכר במחיר נמוך, אך להיות עם ליקויי בנייה רבים ולכן חשוב לבצע טרם הרכישה בדיקת בדק בית בבת ים כדי להימנע מהפתעות בלתי רצויות.חשוב לדעת שמבנים הקרובים לקו החוף חשופים לתנאי מזג אויר קיצוניים יותר ועל כן יש להקפיד על בדיקתם.

האם צריך בדיקת בדק בית לכל דירה שרוכשים?

הרבה אנשים חושבים בטעות כי יש לבצע בדיקת בדק בית, רק כאשר מדובר בדירה מאוד ישנה, שבה סביר שיהיו ליקויים.

אמנם זה נכון שבדירה ישנה מאוד יש בלאי גדול אך, זה לא תמיד מעיד על כמות ומהות הליקויים, שכן, ישנם בעלי דירות אשר שומרים על רמת התחזוקה של הדירה באופן קבוע ולעומת כאלה שמזניחים את הנכס ורק לפני מכירתו צובעים את הכול ומסתירים בכך הרבה ליקויים.

עלות בדיקת בדק בית אינה גבוהה, ויש בה תועלת רבה ולכן, לא כדאי לוותר עליה רק בשל העובדה כי הדירה נראית לכם בלי כל תקלות.

בדיוק כפי שלפני שרוכשים רכב, בעל הרכב מכין אותו כדי שיראה אטרקטיבי, כך עושים בעלי הדירות ולכן, כאשר עושים בדיקת בדק בית, מונעים את האפשרות של גילוי מאוחר של ליקויים שלו הייתם יודעים עליהם מראש, יתכן ועסקת הרכישה לא הייתה יוצאת לפועל.

כיצד בוחרים חברה לבדיקת בדק בית?

קל ופשוט כיום, לעשות חיפוש באינטרנט ולעבור בין האתרים השונים שבהם מוצגות חברות לבדיקות בדק בית ולעשות סקר שוק ביניהן.

עם זאת, יש לבחון כל חברה בקפידה ולא למהר ולבחור את החברה הראשונה שרואים אלא, להתייעץ עם אנשים שאתם מכירים, כמו גם לבקש לראות המלצות ודוחות בדק בית שהחברה הנפיקה שבאמצעותם ניתן להתרשם ממידת המקצועיות של מהנדסי החברה.

יש לוודא שהמהנדס מגיע עם ציוד מתאים כגון מצלמה תרמית,רצוי להזמין חברה שבה מגיעים 2 בודקים יחדיו שאז מתגלים כל הפגמים בדירה !

בדיקת בדק בית, חייבת להיעשות באופן מפורט ביותר ולגלות את כל הליקויים שיש בנכס.

ולכן ישנה חשיבות בבחירת החברה הנכונה. שכן המקצועיות היא חלק בלתי נפרד מוותק וניסיון. הבדיקה עשויה לחסוך הרבה מאוד כסף והוצאות ואפילו עוגמת נפש, במיוחד כאשר החברה מנפיקה דוח המעלה את כל הליקויים הקיימים בנכס מבלי להחסיר דבר.

אפשר גם לעשות השוואת מחירים בין החברות השונות, אך יש לזכור כי המחיר לא צריך להיות השיקול העיקרי אלא רמתו של דוח בדק בית בבת ים או בכל מקום אחר בארץ.

דילוג לתוכן