בדק בית בדרום

זקוקים לשירותי בדק בית בדרום הארץ? רוצים בדיקה מקיפה ויסודית של מהנדס מומחה בעל וותק רב? מעוניינים בשקיפות מלאה לגבי ליקויים נסתרים?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת שירותי בדק בית ברמה הגבוהה ביותר לכל אזורי הארץ ולאזור הדרום בפרט. המהנדסים של חברת גלאור יבצעו את הבדיקה היסודית והמקיפה ביותר תוך שימוש בכלי העבודה המתקדמים ביותר.

צרו קשר להזמנת בדק בית במרכז
צרו קשר להזמנת בדק בית במרכז

האזור החם ביותר בארץ, הוא הדרום, הכולל בין היתר, את הערים באר שבע ,דימונה, ירוחם, קריית גת ערד אילת ועוד. באזורים אלו במרבית השנה, מזג האוויר שרבי, עם זאת בחורף ישנם שיטפונות פתאומיים, ולעתים המעברים הקיצוניים הללו גוררים ליקויי בנייה המיוחדים לאזור זה.

בנוסף לכך באזורים רבים קרקע חרסית תופחת הגורמת לסדקים ובעיות קונסטרוקטיביות הפוגעות בשלד, כמו גם אין בנייה מסיבית ורוב הדירות המוצעות למכירה באזור הדרום הינן ישנות.

לכן, כדאי ורצוי לפני שרוכשים דירה או בית, לבצע בדיקת בדק בית בדרום וכך להימנע מתקלות בלתי צפויות.

 

דוגמאות למקומות בהם אנו עובדים בדרום

מתי כדאי לבצע בדיקת בדק בית?

הדבר החשוב ביותר, הוא לנסות ולבצע את בדיקת בדק הבית לפני רכישת הדירה, אך אם מכל סיבה שהיא, רכשתם דירה מבלי שהיא עברה בדיקת בדק בית, אין למהר ולבצע אותה מיד אחרי השיטפון או הנזילה הראשונה שאתם מגלים, שכן צריך לחכות מספר ימים כדי לאמוד באופן מדויק יותר את מידת וגודל הנזק.

לכן, תמיד כדאי להמתין מעט ורק אז להזמין את המהנדס לבצע את הבדיקה כדי שזו תלווה אתכם בהליך התביעה המשפטית.

בדיקת בדק הבית צריכה לשמש אתכם באופן הטוב ביותר, ולכן חשוב לבחור במהנדס שיש לו ניסיון וידע בעריכת דוחות בדק בית באזור הדרום, והוא מכיר את כל הבעיות האופייניות למקום, שכן החום הקיצוני יוצר ליקויים ונזקים לכל דירה, אך אם בעלי הנכס מקפידים לתקן בזמן כל ליקויי סביר להניח כי הנזק ימוזער.

תוכלו תמיד לבקש ממהנדס כי יראה לכם דוחות שהוא ביצע בדירות אחרות באזור ולהתרשם מרמת המקצועיות שלו.

אילת ובאר שבע – זה לא אותו דבר

אמנם מדובר בשתי ערים באזור הדרום, אך בכל אחת מהן ישנו אקלים שונה לגמרי, ובהתאם לכך ליקויי בנייה מסוגים שונים, ולכן כאשר רוכשים דירה באילת יש להתייחס למיקום הדירה, אם היא על הים, הרי יש לבחון את השפעת רמת הקורוזיה, הרטיבות והלחות על הדירה ואת הנזקים שנגרמו לה, ולעומת זאת בבאר שבע היובש מוביל לסדקים, בנוסף לכך ישנה קרקע חרסית הגורמת לעיתים לבעיות חמורות בשלד המבנה.

יש להבין, כי ישנם ליקויי בנייה שיכולים להיות בכל דירה, לא משנה מה המיקום שלה בארץ, עם זאת, בכל אזור ישנם ליקוי בנייה דומיננטיים שיש לתת להם התייחסות יתר ולא לפספס זאת בעת עריכת בדיקת בדק בית בדרום.

המהנדס צריך לעבור באופן יסודי על הנכס, לבחון גם את הבניין כולו, ולפרט אילו ליקוים ישנם, מהי עלות התיקון הדרושה, והאם מדובר בליקוי שניתן לתקן בפשטות או כזה המצריך החלפה של כל הרצפות לדוגמא או שבירת קירות.

דילוג לתוכן