בדיקת בית

מעוניינים לבצע בדיקת בדק בית? מחפשים בעל מקצוע מוסמך בעל ניסיון רב? רוצים שקיפות מלאה לגבי כל הליקויים בנכס?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת מזה 18 שנה בדיקות בדק בית מקיפות ויסודיות לאיתור ליקויי בניה או בעיות שונות בנכס, המהנדסים של חברת גלאור יבצעו עבורכם בדיקת בית ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בכלי העבודה המתקדמים ביותר!

לפרטים נוספים בנושא בדיקת בית, חייגו
צרו קשר להצעת מחיר על בדיקת בית

למה חשוב לבצע בדיקת בית בעת מעבר דירה?

רכישת דירה או בית מהווה השקעה כספית גדולה, ולכן חשוב לוודא שהמבנה הנרכש עונה על ציפיותיכם ו"שווה את הכסף". הדרך לוודא זאת היא לבצע בדק בית עבור אותו מבנה.

למחירון בדק בית

6693

בדיקת בית היא בדיקה, שאמנם אפשר לבצע לבד, מפני שהיא נעשית בעיקר ע"י התבוננות, אך בדיקת בית איכותית ויעילה באמת תבוצע ע"י חברה הנדסית, המומחית בתחום של ביקורת מבנים.

בדיקת בדק בית, שמבוצעת ע"י בעלי מקצוע , תבטיח ששום דבר לא ייעלם מעיניכם, וכל הליקויים במבנה יזוהו ויטופלו טרם הרכישה, ולא על חשבונכם.

מה בודקים בכלל בבית?

 

בדיקה של מראה הבית מבחוץ ומבפנים – בדק בית מתחיל בהתבוננות על המראה החיצוני של הבית, ויכול ללמד אותנו דברים רבים על מצבו – אם הוא ישן, אם בוצע בו שיפוץ, אם יש בעיות בגג , בעיות ושקיעה של היסודות או שלד המבנה.

מה בודקים בבדיקת בית

 

 

  • בדיקה של הצנרת – זהו שלב חשוב ביותר בעת ביצוע בדיקת בית , שכן בעיות בצנרת מצריכות טיפול מעמיק ופולשני, שגם עולה לא מעט כסף.
  • בדיקת הקירות – סדקים, כתמים עובש וליקויים ויזואליים נוספים, יכולים ללמד רבות על מצב הקירות בעת בדיקת בית, ובמיוחד לרמוז על קיום בעיית רטיבות. בעיה זו עלולה להיות הרסנית ביותר, כאשר לא מטפלים בה, ולכן חשוב לאבחן אותה במהירות האפשרית, ולתת לה את הטיפול המדויק, אשר יירשם בדו"ח בדיקת בית שתקבלו.
  • בדיקת מערכת החשמל – גם זוהי בדיקה חשובה ביותר בתחום של בדיקת בית . מתבצעת בדיקה של המתגים והשקעים, וחיפוש אחר נקודות חשמל חשופות, שעלולות להוות מפגע בטיחותי קשה.

כמו כן, בעת ביצוע בדיקת בית מקצועית ניתנת תשומת לב גם למרצפות, חלונות, מערכות אוורור, וכל שאר המרכיבים החשובים בבית.

מתי בדיקת בית הכרחית במיוחד?

ביצוע בדיקת בית הוא הכרחי בעת רכישת דירה חדשה או דירה משומשת, מפני שהוא ייתן לכם את כל המידע ההנדסי אודות הבית, שאתם מעוניינים לרכוש, ויחסוך לכם הרבה טרטורים והוצאות כספיות בהמשך. בדיקת בית – זה שווה לכם!

חברת גלאור מהנדסים מספקת יעוץ וסיוע משפטי ללקוחותיה!!!

צרו קשר להצעת מחיר על בדיקת בית
צרו קשר להצעת מחיר על בדיקת בית