רטיבות בתקרה

זיהיתם רטיבות בתקרה? חוששים שמע יש נזילה שעלולה להחמיר? צרכים את עזרתו של בעל מקצוע מיומן לאיתור מקור הרטיבות?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו בעלת ניסיון של למעלה מ- 18 שנים בביקורת ליקויי בניה וביצוע בדיקות בדק בית מקיפות. המהנדסים של חברת גלאור יאתרו עבורכם את מקור הרטיבות בתקרה תוך שימוש בכלי עבודה מתקדמים למניעת נזק מיותר נוסף!

צרו קשר לאיתור רטיבות בתקרה
צרו קשר לאיתור רטיבות בתקרה

חזרה לקטגורית איתור נזילות

בעיית הרטיבות בתקרה, יכולה להופיע בדירות בבניין קומות אך גם בבתים פרטיים. לפני שרוכשים דירה או בית פרטי, חשוב ונחוץ ביותר לבצע בדיקת בדק בית מקצועית, בשימוש עם ציוד טכנולוגי חדשני לאיתור כל ליקויי הבנייה השונים והנפקת דוח המפרט את הממצאים של הבדיקה.

כיצד ניתן לזהות רטיבות בתקרה?

נזילה בתקרההרטיבות בתקרה, יכולה להופיע באופן גלוי, בצורת טפטופים מהתקרה, כתמי מים על גבי התקרה, נפיחות של הטיח, התקלפות צבע וטיח, כתמי או נקודות עובש בחלקים שונים או פינות התקרה.

רטיבות בתקרה נובעת בין היתר מנזילת צנרת שיכולה להיות מבעיות שישנם בדירה מעל, איטום בעייתי ולקוי של הגג בדירות פנטהאוז או בתים פרטיים וגם חדירת מים מצינורות מרזבים בלתי תקינים.

כאשר אתם עומדים לרכוש דירה או בית פרטי, סביר להניח כי המוכר ימהר למצוא את הדרכים הכי יצירתיות להעלים מעינכם את הרטיבות בתקרה, אם קיימת כזו, במיוחד אם הנכס עבר לאחרונה שיפוץ.

לכן, כדי לדעת באופן וודאי, אם בנכס שמצאתם יש רטיבות בתקרה, עליכם להזמין בדיקת בדק בית מקצועית, הנעשית על ידי מהנדס בדק בית, עם ציוד טכנולוגי כדוגמת מצלמה תרמית או פרוטימטר שמזהה רטיבות כלואה ונסתרת בתקרה.

רטיבות בתקרה – לא רק נזק לריהוט אלא גם לבריאות!

הנזקים של הרטיבות, הינם רבים וחמורים, הרטיבות מייצרת לחות גבוהה בבית, ומהווה סביבה נוחה להופעת עובש ולהצטברות של חיידקים וחרקים.

בנוסף, לחות ועובש זהו שילוב מסוכן ביותר לבריאות ובעיקר אחד הגורמים לבעיות בדרכי הנשימה.

בדיקת עובש ואיתור נזילות

הנזק של הרטיבות הינו גם לרכוש שבדירה, שכן טפטוף או לחות גבוהה הם מובילים לנזקים ברכוש, בספרים ריהוט וציוד יקר.

הטיפול ברטיבות בתקרה צריך להיעשות על ידי קבלן איטום, כאשר הדבר החשוב ביותר, בתהליך התיקון הוא למצוא את המקור לרטיבות, שיכול לנבוע מכל מיני סיבות.

היתרון שיש בבדיקת בדק בית, הוא שהמכשור הטכנולוגי מאפשר את הזיהוי של רמת הרטיבות ואת הגורם לאותה רטיבות.

כך אין צורך לבצע בדיקה אגרסיבית ומזיקה, אלא הכול נעשה באופן מקצועי ויסודי, על ידי מהנדס בדק בית.

ליקויי בניה

חשוב לזכור כי רטיבות חמורה בתקרה, עשויה להתפשט לקירות התומכים בנכס ולגרום להרס וסיכון רב. נכון לבצע בדיקת בדק בית, ולא לרכוש דירה או בית פרטי עם רטיבות שעלולה להפוך את המגורים לסיוט מתמשך.

צרו קשר לאיתור רטיבות בתקרה
צרו קשר לאיתור רטיבות בתקרה

דילוג לתוכן