רטיבות מעל הפנלים

זיהיתם רטיבות מעל הפנלים? חוששים שמע יש נזילה שתתפשט? צרכים את עזרתו של מוסמך המתמחה עם איתור נזילות?

חברת גלאור מהנדסים כאן לשירותכם!

חברתנו מספקת במצויינות שירותי בדק בית וביקורת ליקויי בניה מזה 18 שנים. מהנדסי חברת גלאור יאתרו עבורכם את מקור הרטיבות מעל הפנלים תוך שימוש בכלי עבודה מהמתקדמים ביותר בתחום למניעת נזק מיותר לקירות ולריצוף.

צרו קשר לשירות איתור רטיבות מתחת לפנלים
צרו קשר לשירות איתור רטיבות מתחת לפנלים

חזרה לקטגורית איתור נזילות

ישנם מקומות שבהם מתפתחת רטיבות, שקשה מאוד לזהות ולגלות בעין בלתי מקצועית. כך למשל רטיבות מעל הפנלים, לא תמיד ניתנת לאיתור, במיוחד אם הדירה חדשה לגמרי או זו מדובר בדירת יד שניה שעברה שיפוץ מסיבי קודם הצעתה לרכישה.

חברת גלאור מהנדסים מביאים לכם שירותי בדק בית מקצועיים המאפשרים לזהות גם את ליקויי הבנייה הנסתרים ביותר, על ידי שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם.

כיצד מזהים רטיבות מעל הפנלים?

איתור רטיבות מעל הפנליםהרטיבות מעל הפנלים, עשויה להופיע בצורת כתמים, עובש, נפיחויות בטיח, סדקים, קילוף וכדומה.

סימנים אלו יכולים להיות בולטים, אך לעתים הם מכוסים בצבע, בריהוט או בתחילת התפתחותם.

כאשר מהנדס בדק בית מבצע בדיקה מקצועית של הליקויים במבנה, הוא עובר באופן יסודי על פני כל הנכס, בודק בקפידה את כל המקומות שיתכן וקיימים בהם ליקויים ונעזר בכל ההליך במכשור מקצועי ומתקדם.

ניתן לזהות רטיבות מעל הפנלים, על פי הסימנים השונים, אך לא תמיד הסימנים נמצאים ועדיין קיימת רטיבות, ולכן שימוש בטכנולוגיה חדישה כדוגמת: מצלמה תרמית, אקדח תרמו לייזר או פרוטימטר יאפשרו זיהוי מדויק ויסודי יותר של רטיבות כלואה במקומות נסתרים ביותר. הבדיקה חיונית ונחוצה לקבלת מידע על מצבו של הנכס, ועד כמה המחיר תואם את השווי.

איך מטפלים ברטיבות מעל הפנלים?

הטיפול ברטיבות תלוי במידת החומרה, שכן ישנם מצבים בהם הרטיבות הינה פשוטה ומקומית, אך במקרים מסוימים הרטיבות נובעת מפיצוץ פנימי של הצנרת, עבודת איטום שלא נעשתה באופן ראוי בעת התקנת הריצוף או שימוש בחומרי איטום באיכות ירודה.

  • חשוב להתייחס באופן רציני לכל סימן או כתם עובש המופיעים מעל הפנלים ולטפל בבעיה בזמן.
  • אם אתם עומדים לרכוש דירה אל תסמכו על המוכר, או על המראה החיצוני של הדירה.
  • כל רטיבות צריכה לעורר חשד וזהירות.

חשוב לדעת כי גם בדירות חדשות יכולה להיות רטיבות מעל הפנלים, ואם לא תעגנו בסעיף חוזה המכר את קיומה של בדיקת בדק בית קודם קבלת המפתחות לדירה, אתם עשויים להיכנס לדירה עם ליקויי בנייה רבים שיצריכו הוצאות כספיות רבות נוספות ועוגמת נפש.

ייעוץ בנושא ליקויי בניה

ליקויי בנייה קיימים בדירות יד שניה ובדירות חדשות לגמרי, את מרבית הליקויים לא ניתן לאתר בבדיקה בלתי מקצועית, כאשר חלק רב מהליקויים נסתרים לגמרי כמו רטיבות מעל הפנלים של הריצוף.

רק באמצעות בדיקת בדק בית מקצועית ומכשור מתקדם, ניתן לזהות את הליקויים השונים, לקבל דוח מפורט עם רשימת הליקויים, האפשרות לתקנם ואומדן עלות התיקון.

 

צרו קשר לשירות איתור רטיבות מתחת לפנלים
צרו קשר לשירות איתור רטיבות מתחת לפנלים

דילוג לתוכן