איתור נזילות בצנרת

נזילות בצנרת יכולות להוות מטרד רציני. צריכים לבצע איתור נזילות בצנרת? הזמינו באתר מהנדס לאיתור נזילות בצנרת

חברת גלאור מהנדסים בע"מ מתמחה בביצוע בדק בית, באמצעות יועצים ומהנדסים מיומנים ומוסמכים הנעזרים במיטב הציוד הטכנולוגי. אחד התחומים המהותיים שנכללים בבדק בית הינו איתור נזילות בצנרת, אותו אנו מבצעים בעזרת מכשור מיוחד המסוגל לאתר רטיבות ונזילות בכל מקום ומכל סוג, ללא גרימת נזקים מיותרים.

צרו קשר לשירות איתור רטיבות בקיר
צרו קשר לשירות איתור רטיבות בקיר

חזרה לקטגורית איתור נזילות

סוגי נזילות ונזקיהן

קיימים סוגים רבים של נזילות בבתים ובדירות שמקורם בתשתיות וברכיבים שונים של המבנה. בחלקם ניתן להבחין בעין וללא הכשרה מקצועית, אך רבים אחרים דורשים ידע הולם וציוד טכנולוגי מתקדם. לדוגמא, הנזילה עשוי להגיע מהתקרה, מקירות, מהרצפה, מעל לפאנלים ומתחת לריצוף, והנזקים עלולים להתבטא במישור האסטטי, הכלכלי והבריאותי כאחד. כך למשל, רטיבות יוצרת כר פורה להתרבות חיידקים, להופעת חרקים וכן לעובש ופטריות.

נזילות בצנרת

מדובר בגורמים העלולים להזיק לבריאות, בדגש על מערכת הנשימה שנפגעת מעצם הימצאות עובש ולחות בחלל הדירה. כמו כן, גם הריהוט ותכולת הדירה עלולים להינזק מטפטוף מים, בין אם מדובר בשולחנות ופרקטים מעץ, ספרים, ספות וכדומה. ואם לא די בכך, רטיבות חמורה שמגיעה מהתקרה עלולה בהחלט להתפשט לקירות תומכים, וליצור בעיה בטיחותית, סכנה ממשית והרס של המבנה.

איתור נזילות וחשיבותו

ניתן להבין כי ישנה חשיבות עצומה לביצוע איתור נזילות בצנרת במהלך בדק בית, שכן בלעדיו עלולים הדיירים למצוא את עצמם בדירה הנדרשת לתיקונים יקרים. ביצוע הבדיקה לפני חתימה על חוזה המוכר יאפשר לקונים לדרוש את התיקון מראש, או לכל הפחות להיעזר בחוות הדעת שלנו על מנת להוריד את מחיר הדירה.

איתור נזילות בצנרת

כאמור, ישנם ליקויים שניתן להבחין בהם בקלות אך אחרים דורשים ציוד מיוחד כמו פרוטימטר, המזהה את גורמי הרטיבות ורמתה גם אם היא כלואה או נסתרת. בנוסף, לעיתים קרובות נעשה שימוש במצלמה תרמית המסוגלת לזהות את מיקום הרטיבות הנסתרת ועוצמתה, מבלי שצריך יהיה לפרק מרצפות או אריחים על מנת לגלותה.

אלו הן פעולות מזיקות ואגרסיביות שלא רק עולות ביוקר, אלא כרוכות בפגיעה באיכות חייהם של הדיירים לתקופת העבודה. זאת לעומת בדק בית עם מכשור ייעודי, המספק דו"ח מפורט ויסודי אודות מיקום, סוג ועוצמת בעיות הרטיבות.

 

צרו קשר לשירות איתור רטיבות בקיר
צרו קשר לשירות איתור רטיבות בקיר

דילוג לתוכן